Четвер, 14.12.2017, 02:41
Вітаю Вас Гість | RSS


Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 468
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Директор

СКОРО ЛІТО, А ЗНАЧИТЬ - ВІДПУСТКА

Серед локальних актів, що розробляють у навчальних закладах, графік відпусток посідає особливе місце. Необхідність розроблення цього локального акта прямо передбачено законодавством: відповідно до частини десятої статті 10 Закону України «Про відпустки» від 15 листопада 1996 р. № 504/96-ВР (із змінами, далі — Закон про відпустки) та статті 79 Кодексу законів про працю України (КЗпП) черговість надання відпусток визначається графіками, які затверджуються власником або уповноваженим ним органом за погодженням з виборним органом первинної профспілкової організації (профспілковим п... Читати далі »

 

 

Переглядів: 11 | Додав: Дирекція | Дата: 12.06.2015 | Коментар (0)

Щодо складання графіку відпусток

 •  
Переглядів: 11 | Додав: Дирекція | Дата: 12.06.2015 | Коментар (0)
 

Уряд України вносить до Парламенту законопроект про збільшення соціальних стандартів для майже 12 мільйонів українських громадян. Про це заявив у «10 хвилинах з Прем’єр-міністром України» Глава Уряду Арсеній Яценюк.
 
Прем’єр-міністр повідомив, що до Парламенту вноситься за... Читати далі »
 •  

ТРУДОВА ДИСЦИПЛІНА: УСЯ «СІЛЬ» У ЗАФІКСОВАНИХ ПРАВИЛАХ Трудові відносини породжують масу зобов’язань з боку не тільки роботодавця, але й працівника. Що саме диктує працівнику головний трудовий постулат — КЗпП? Працівник зобов’язаний виконувати роботу, визначену трудовим договором, із підпорядкуванням внутрішньому трудовому розпорядку ( ст. 21 КЗпП), а також, як зазначено у ст. 139 цього Кодексу, він повинен: — працювати чесно і сумлінно; — своєчасно і точно виконувати розпорядження роботодавця; — додержуватися трудової і технологічної дисципліни, вимог нормативних актів про охорону праці; — дбайливо ставитися до майна власника, з яким укладено трудовий дого... Читати далі »

 •  

Гарантії працівників при залученні до роботи у вихідні дніВідповідно до ст. 71 КЗпП України робота у вихідні дні забороняється. Залучення окремих працівників до роботи у ці дні допускається тільки з дозволу виборного органу первинної профспілкової організації (профспілкового представника) і лише у виняткових випадках, а саме:

... Читати далі »

 •  
 

Мінсоцполітики в листі від 20.07.2015 р № 10846/0 / 14-15 / 13 надало розрахунок норм тривалості робочого часу на 2016 рік. Залежно від тривалості робочого тижня, норма робочого часу на 2016 рік становитиме:

• при 40-годинному робочому тижні - 2003,0 години;

... Читати далі »

 •  

Уряд затвердив новий порядок оплати перших 5 днів тимчасової непрацездатності.

... Читати далі »

 

ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ

Чи входять факультативи та індивідуальні заняття у межі гранично допустимого навчального навантаження учня?


На основі Типових нав... Читати далі »

 

Приміщення у навчальних закладах

У будівлях загальноосвітніх навчальних закладів передбачаються такі функціональні групи приміщень: класні кімнати, навчальні кабінети, лабораторії з лаборантськими, кабінети трудового навчання та профорієнтації, продовженого дня, фізкультурно-спортивні приміщення.

... Читати далі »

 
 •  

Оплата лікарняних листів за рахунок коштів підприємстваЗаконом України від 28 грудня 2014 року № 77-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці» викладено в новій редакції Закон України від 23.09.1999 № 1105-XIV «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, ... Читати далі »

 •  
 

Наказом Національної служби посередництва і примирення від 25.03.14 № 21 затве... Читати далі »

 

У разі хвороби працівника під час його відпустки, виникнення непередбачуваних ситуацій на виробництві, а також інших причин у трудовому законодавстві передбачено продовження або перенесення щорічної відпустки.

ПРОДОВЖЕННЯ ЩОРІЧНОЇ ВІДПУСТКИ

Стаття 78 КЗпП передбачає, що дні тимчасової непрацездатності працівника, засвідченої в установленому ... Читати далі »

 •  

ПРАВИЛО 1. Укладайте окремий трудовий договір про роботу за сумісництвом з працівниками, які працюють у вашій організації за осн... Читати далі »

 •  

З листа до редакції: «Штатним розписом було передбачено одну штатну одиницю оператора комп’ютерного набору. Працівниця Демидова, яка обіймає цю посаду, оформила відпустку для догляду за дитиною. На період відпустки Демидової прийнято працівника Мельниченка за строковим трудовим договором. У зв’язку з розширенням виробництва плануємо ввести до штатного розпису додаткову штатну одиницю оператора комп’ютерного набору. Директор хоче перевести Мельниченка на новоутворену посаду вже як постійного працівника, а на «декретне» місце взяти іншого «строковика». Як правильно оформити переведення?»

... Читати далі »
 •  

Чимало проблем у практичній діяльності секретарів пов'язано з доведенням розпорядчих документів до виконавців. Наприклад, наказ вже підписано та зареєстровано, а працівник, який має поставити візу, не погоджується з положеннями цього документа. Чи може він зробити виправлення або написати: «З наказом не згоден»? Що робити, якщо працівник відмовляється ставити підпис про ознайомлення з наказом? Спробуємо розібратися

 •  
 
 
Вхід на сайт
Новини osvita.ua
Дзвінки безкоштовно
Національна дитяча гаряча лінія
 
Пошук
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Copyright MyCorp © 2017