Понеділок, 25.03.2019, 20:47
Вітаю Вас Гість | RSS


Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 618
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Конкурси

 

З 2009 року стало гарною  традицією проводити конкурс "Учень року”, що в кінці навчального року перетворюється у  величне свято "Вернісаж особистостей". 

 

Сузір'я слави  
 

УЧЕНЬ РОКУ - 2018

  • "Юний математик" – Ступак Захар, Ткачук Іван, Кревсун Олександра
  • "Науковець року" – Бондарчук Євгеній, Кучай Олександра
  • "Поет року" – Щербань Лілія
  • "Знавець Всесвіту" – Демченко Олександр, Бондарчук Євгеній
  • "Юний журналіст" – Ткачук Анастасія, Білецька Вероніка, Польова Діана, Сологуб Анастасія, Цимбал Іван, Лукінський Сергій, Янковенко Андрій, Мельник Аліна
  • "Золотий голос школи" – Свіщенко Ольга, Соболенко Ізабелла, Томачук Вікторія, Лукінський Сергій, Ковальчук Анна, Самсоненко Цвітана, Мазур Діана
  • "Надія спорту" – Деменєва Катерина, Чорноконь Назар
  • "Активіст рок" – Білецька Вероніка, Гірський Олександр, Кревсун Олександра, Томачук Вікторія, Кутовенко Іванна, Волошин, Олександр, Лукінський Сергій, Свіщенко Ольга, Громова Ульяна
  • "Перспектива року" – Свіщенко Олександра, Томачук Марія, Кравченко Анна, Березюк Андрій
  • "Художник року" – Ткачук Анастасія, Швець Влада, Хоменко Вероніка
  • "Кращий актор" – Лукінський Сергій, Миханчук Вероніка, Белюга Богдан, Фещенко Назар
  • "Ді-джей року" – Милостивий Олександр
  • "Читці-декламатори" – Білоусова Катерина, Плетньов Денис, Довгань Анна
  • "Талант року" – Свіщенко Ольга
  • "Знавець іноземної мови" – Каравайська Анна

"Серце школи" - Лукінський Сергій

"Учень року" – Демченко Олександр

УЧЕНЬ РОКУ - 2017

  • “Знавець рідного слова” Кревсун Олександра, Щіпкова Ліза
  • “Науковець року” Кучай Олександра
  • “Астроном року” Демченко Олександр
  • “Математик року” Кравченко Владислав, Ступак Захар
  • “Поет року” Щербань Лілія
  • “Знавець ПК“Янковенко Андрій
  • “Художник року” Бурчак Люда, Мельник Аліна
  • “Голос року” Свіщенко Ольга, Самсоненко Цвєтана
  • “Талант року” Лукінський Сергій
  • “Знавець іноземної мови” Мазуренко Ілля
  • “Відкриття року” Томачук Марія
  • “Актор року” Мазуренко Ілля, Котюк Олександр, Бурчак Людмила, Остапчук Анастасія
  • “Декламатор року” Котюк Олександр, Бурчак Людмила
  • “Журналіст року” Білецька Вероніка, Сологуб Анастасія, Ткачук Анастасія, Янковенко Андрій, Польова Діана, Цимбал Іван
  • “Активіст року” Білецька Вероніка, Котюк Олександр, Свіщенко Ольга, Рунько Влад, Лукінський Сергій, Мазуренко Ілля, Томачук Віка, Семиволос Даша
  • “Кращий читач” Довгань Аня

“Серце школи” Кревсун Олександра (7-А кл)

“Учень року – 2017” – Мазуренко Ілля (11 кл)

 

 

УЧЕНЬ РОКУ - 2016

  • "Юний математик" – Кравченко Владислав, Демченко Олександр, Кревсун Олександра
  • "Інтелект року" – Кучай Олександра, Кучай Катерина
  • "Науковець року" – Кучай Катерина, Кучай Олександра
  • "Поет року" – Щербань Лілія
  • "Знавець рідної мови" – Жучкова  Катерина, Білоусова Катя
  • "Юний історик" –Косогор Таня, Бурчак Люда
  • "Юний біолог" – Калінкіна Олександра
  • "Юний журналіст" – Ткачук Анастасія, Білецька Вероніка, Кучай Олександра, Цимбал Іван
  • "Золотий голос школи" – Ковбасюк Маріанна, Соболенко Ізабелла, Смик Анастасія,  Лукінський Сергій,  Кучай Олександра
  • "Спортсмен року" – Хомчук Анна, Ткачук Ольга
  • "Активіст року" – Білецька Вероніка, Котюк Олександр, Кревсун Олександра, Томачук Вікторія
  • "Перспектива року" – Громова Уляна
  • "Відкриття року" – Шишко Владислав
  • "Майстер пензля" – Тригубенко Аліна, Білоусова Катерина
  • "Кращий актор" – Сущенко Анна, Лукінський Сергій, Жучкова Катерина, Ворошилова Анна, Кулеша Ярослав, Ребро Василь, Янковенко Марина, Плетньов Денис, Свіщенко Ольга, Лукінський Сергій, Чорна Женя, Долгов Денис, Остапчук Настя, Миханчук Вероніка, Сивак Настя
  • "Ді-джей року" – Волошин Олександр
  • "Фотокореспондент" – Кременюк Аліка
  • "Фінансист року" – Фалаштинський Ілля
  • "Читці-декламатори" – Котюк Олександр, Бурчак Людмила, Нестюк Руслана, Білецька Вероніка, Ткачук Анастасія
  • "Хореографія" – Свіщенко Ольга, Лукінський Сергій

 Кучай Катерина -  «Учень року - 2016»
 

УЧЕНЬ РОКУ - 2015

  • «Юний науковець»  -  Кучай Катерина (10-б), Гуць Євгеній (11-а);
  • «Юний фізик» - Кучай Катерина (10-б), Гуць Євгеній (11-а);
  • «Знавець точних наук» -  Гуць Євгеній (11-а);
  •  «Юний WEB-дизайнер" – Янковенко Андрій (7-а), Рунько Владислав (7-а);
  •  «Знавець рідного слова» - Кравченко Олена (11-а);
  • «Талант року»  - Свіщенко Ольга (6-а), Лукінський Андрій (8-а);
  • «Золотий голос» - Свішенко Андрій (11-а), Ковбасюк Маріанна(9-б);  Сидун Яна(9-б);
  • «Активіст року» - Найчук Ілля (11-а), Бричко Дмитро (11-а),  Томачук Вікторія(5-а), Березюк Олександр (4-б);                               
  • «Юний журналіст» - Цимбал Тетяна (11-а),  Білецька Вероніка (7-а);
  • «Юний історик» - Бурчак Людмила (9-а);
  • «Юний художник» - Хомчук Анна(10-а), Швець Владислава(3-а0
  • «Перспектива року» - Білоусова Катерина (4-б);
  • «Юний декламатор» - Сущенко Анна (10-б), Сологуб Анастасія(7-а),  Остапчук Анастасія(9-а);                             
  • «Золоті руки» - Смикало Анна(11-б), Гук Павло (11-а);
  • «Актор року» - Ворошилова Анна (10-б), Сущенко Анна (10-б);
  • «Юний танцюрист» - Іванченко Тетяна (9-а);
  • «Юний біолог» - Калінкіна Олександра (8-б);
  • Обдарованість року – Кревсун Олександра (5-а).

                                                                                                                               

Гуць Євгеній -  «Учень року - 2015»
 
"Учень року - 2014"

«Талант року»  - Свіщенко Ольга (5-а);
«Юний науковець»  -  Головащенко Ірина (11-в),  Плетньов Назар (11-в), Гуць Євгеній (10-а);

«Надія великого спорту» - Плетньов Назар (11-в);
«Знавець рідного слова» - Жучкова Катерина (9-б);
«Юний користувач ПК» - Шевчук Владислав (11-в);

«Знавець точних наук» - Головащенко Ірина (11-в), Гуць Євгеній (10-а);

«Золоте серце» - Свішенко Андрій (10-а); 

«Золотий голос» - Свішенко Андрій (10-а), 

«Активіст року» - Найчук Ілля (10-а), Бричко Дмитро (10-а), Кучай Катерина (9-б);

«Юний журналіст» - Цимбал Тетяна (10-а),  Білецька Вероніка (6-а);

«Юний географ» -Чичилівський Юрій (10-а); 

«Юний історик» - Бурчак Людмила (8-а); 

«Юний правознавець» - Янковенко Марина  

«Юний художник» - Міркуй Анастасія (10-б);

«Перспектива року» - Березюк Олександр (3-б); 

«Юний декламатор» - Сущенко Анна (9-б), Плетньов Денис (3-б).

 

                                                                                                                             

Гуць Євгеній -  «Учень року - 2014»
 
УЧЕНЬ РОКУ - 2013
"Юний науковець" - Головащенко Ірина (10-в), Плетньов Назар (10-в), Гуць Євгеній (9-а),  Черчук Едуард (11-а);     
"Юний фізик" -  Черчук Едуард (11-а)
"Золотий голос школи" - Лукінський Сергій  (6-б), Сидун Яна  (6-б), Ковбасюк Мар'яна (7-б) 
"Юний математик" -  Гуць Євгеній (9-а)
"Надія великого спорту" - Мазурик Артем (11-а)
"Юний журналіст" - Цимбал Тетяна (8-а)
"Активіст року" - Свіщенко Андрій (9-а),  Басун Анастасія(10-в), Найчук Ілля (9-а) 
"Актор року" - Бричко Дмитро (9-а)  
"Юний користувач ПК" - Шевчук Владислав (10-в)
"Творче слово" - Сологуб Анастасія (5-а)
"Юний декламатор" - МиханчукКостянтин (9-а)
"Художник року" - Міркун Анастасія (9-б), Кривоклуб Анна (9-б)
"Перспектива року" - Кревсун Олександра (3-а).
Черчук Едуард -  «Учень року - 2013»  
   
УЧЕНЬ РОКУ - 2012
У конкурсі  «Учень року — 2012»  переможцями стали 23 учні:

"Обдарованість року" -  Кучай Катерина (7-б);
"Юний науковець" - Головащенко Ірина (9-в), Плетньов Назар (9-в), Калиндрузь Богдан (9-в), Вознюк Дарина  (9-в);
"Юний фізик" - Гуць Євгеній (8-а);
"Золотий голос школи" - Волошина Анастасія (9-а) , Жучкова Катерина (7-б), Сидун Яна  (6-б;
"Юний математик" - Брицький Олександр (11-а);
"Надія великого спорту" - Мальчевський Олександр (11-в);
"Юний журналіст" - Цимбал Тетяна (8-а), Затірка Вікторія (11-а);
"Активіст року" - Басун Анастасія(9-в), Свіщенко Андрій (8-а);
"Юний географ" - Гуць Станіслав (8-а);
"Юний історик" - Скрипчинська Жанна (11-б);
"Юний WEB -дизайнер" - Олех Олег (11-а);
"Юний користувач ПК" - Тимошенко Назар (10-а);
"Творче слово" - Остроухова Наталія (11-а);
"Художник року" - Міркун Анастасія (8-б);
"Юний танцюрист" - Бульба Міша (9-а), Іванченко Таня (6-а).

 » » 

                Головащенко Ірина  -  «Учень року - 2012»             

УЧЕНЬ РОКУ - 2011 (докладніше про свято)
У конкурсі  «Учень року — 2011»  переможцями стали 24 учні:
  • «Кращий знавець рідного слова» - Костенко Дарина  (11-а), Кучай Катерина  (6-б); Галушко Олена (8-в);
  •  "Журналіст року" - Цимбал Тетяна (7-а);
  •  «Кращий знавець англійської мови» - Брицький Олександр  (10-б);
  •  «Юний математик» - Головащенко Ірина (8-в),  Хуртасенко Ірина  (10-а);
  •  «Юний географ» -   Царук Дмитро (10-а);
  •  «Юний фізик» - Куровська Ірина   (11-а);
  •  «Юний біолог» - Похилюк Вікторія (11-а), Байда Оксана (11-а);
  •  «Юний хімік» - Ляховченко Альона  (10-а);
  •  «Юний пошуківець» - Козак Ірина (11-б); 
  •  «Юний науковець» - Висоцький Владислав (9-а);
  •  «Надія великого спорту» - Журавель Максим  (10-а);
  •  «Таланти року» - Волошина Анастасія (7-а), Гуць Євгеній  (11-а)4
  •  «Активіст року» - Кравченко Євген (11-а); Мігур Ігор (11-а); Мига Руслан (11-а); Передрій Дмитро (11-а).
 
 » » 
"Золоте серце школи" - Гангур Сергій 
»     »
Похилюк Вікторія -
«Учень року - 2011», «Випускник року — 2011"
У конкурсі  «Учень року — 2010»  переможцями стали 23 учні:  
  • «Кращий знавець рідного слова» - Ткачук Анастасія (11-в), Куровська Ірина (10-а)
  • «Юний поет» - Головата Тетяна (10-б)
  • «Кращий знавець англійської мови» - Когут Антоніна (11-в)
  • «Юний математик» - Головащенко Ірина (7-в), Костенко Дарина (10-а)
  • «Юний історик» - Скоропад Олександр (9-в), Божко Оксана (11-а)
  • «Юний географ» - Вознюк Дарина (7-в) , Усатюк Віта (11-в)
  • «Юний фізик» - Висоцький Владислав (8-б)
  • «Юний біолог» - Даценко Валентина (9-а)
  • «Юний хімік» - Хуртасенко Ірина (10-а)
  • «Юний користувач ПК» - Брицький Олександр (9-в), Горохівський Віталій (11-а)
  • «Юний науковець» - Патрікєєва Наталія (11-в)
  • «Надія великого спорту» - Ткачук Анна (11-в)
  • «Таланти року» - Волошина Анастасія (7-а), Білозор Віталій (8-б), Жучкова Катерина (5-а).
«Учень року - 2010» - Патрікєєва Наталія
   
 
Вхід на сайт
Новини osvita.ua
Дзвінки безкоштовно
Національна дитяча гаряча лінія
 
Пошук
Календар
«  Березень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Copyright MyCorp © 2019