Четвер, 01.10.2020, 22:39
Вітаю Вас Гість | RSS


Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 825
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Учень року

З 2009 року стало гарною  традицією проводити конкурс "Учень року”, що в кінці навчального року перетворюється у  величне свято "Вернісаж особистостей". 

 

Сузір'я слави  

 

Учень року – 2019

“Юний математик” – Кравченко Владислав, Ткачук Іван, 

“Науковець року” – Кравченко Владислав, Сологуб Анастасія

“Знавець Всесвіту” – Кравченко Владислав

“Юний фізик” – Кравченко Владислав

 “Знавець рідної мови” – Білоусова Катерина

“Юний географ“– Білоусова Катерина

“Юний біолог” – Білоусова Катерина

“Юний журналіст” – Ткачук Аасстасія, Білецька Вероніка, Польова Діна,  Сологуб Анастасія, Цимбал Іван, Яковенко Андрій, Березюк Олександр

“Золотий голос ” – Свіщенко Ольга, Соболенко Ізабелла, Томачук Вікторія, Самсоненко Цвітана, Мазур Діана, Рак Денис, Кревсун Олександра

“Художник року” – Свіщенко Ольга, Томачук Вікторія, Мазур Діана, Рак Денис, Кревсун Олександра,   Ступак Захар, Підгородецька Оександра, Хоменко Вікторія, Швець Влада,

“Відкриття року” – хореографічний ансамбль «Акварелька»

“Актор року” – Білецька Вероніка, Гірський Олександр, Кутовенко Іванна, Ткачук Аастасія

“Поет року” – Білоусова Катерина, Щербань Лілія

“Читці-декламатори” – Білоусова Катерина, Березюк Олександр, Мазурець Ярослава, Плетньов Денис, Довгань Анна, Томачук Вікторія

“Перспектива року” – Крисенко Анна

“Учень року – 2019” 

 Кравченко Владислав (10-Б кл)

Білоусова Катерина (8-А кл)

  

Учень року - 2018

"Юний математик" – Ступак Захар, Ткачук Іван, Кревсун Олександра

"Науковець року" – Бондарчук Євгеній, Кучай Олександра

"Поет року" – Щербань Лілія

"Знавець Всесвіту" – Демченко Олександр, Бондарчук Євгеній

"Юний журналіст" – Ткачук Анастасія, Білецька Вероніка, Польова Діана, Сологуб Анастасія, Цимбал Іван, Лукінський Сергій, Янковенко Андрій, Мельник Аліна

"Золотий голос школи" – Свіщенко Ольга, Соболенко Ізабелла, Томачук Вікторія, Лукінський Сергій, Ковальчук Анна, Самсоненко Цвітана, Мазур Діана

"Надія спорту" – Деменєва Катерина, Чорноконь Назар

"Активіст рок" – Білецька Вероніка, Гірський Олександр, Кревсун Олександра, Томачук Вікторія, Кутовенко Іванна, Волошин, Олександр, Лукінський Сергій, Свіщенко Ольга, Громова Ульяна

"Перспектива року" – Свіщенко Олександра, Томачук Марія, Кравченко Анна, Березюк Андрій

"Художник року" – Ткачук Анастасія, Швець Влада, Хоменко Вероніка

"Кращий актор" – Лукінський Сергій, Миханчук Вероніка, Белюга Богдан, Фещенко Назар

"Ді-джей року" – Милостивий Олександр

"Читці-декламатори" – Білоусова Катерина, Плетньов Денис, Довгань Анна

"Талант року" – Свіщенко Ольга

"Знавець іноземної мови" – Каравайська Анна

"Серце школи" - Лукінський Сергій

"Учень року - 2018" – Демченко Олександр

 

Учень року - 2017

“Знавець рідного слова” – Кревсун Олександра, Щіпкова Ліза

“Науковець року” – Кучай Олександра

“Астроном року” – Демченко Олександр

“Математик року” – Кравченко Владислав, Ступак Захар

“Поет року” – Щербань Лілія

“Знавець ПК“– Янковенко Андрій

“Художник року” – Бурчак Люда, Мельник Аліна

“Голос року” – Свіщенко Ольга, Самсоненко Цвєтана

“Талант року” – Лукінський Сергій

“Знавець іноземної мови” – Мазуренко Ілля

“Відкриття року” – Томачук Марія

“Актор року” – Мазуренко Ілля, Котюк Олександр, Бурчак Людмила, Остапчук Анастасія

“Декламатор року” – Котюк Олександр, Бурчак Людмила

“Журналіст року” – Білецька Вероніка, Сологуб Анастасія, Ткачук Анастасія, Янковенко Андрій, Польова Діана, Цимбал Іван

“Активіст року” – Білецька Вероніка, Котюк Олександр, Свіщенко Ольга, Рунько Влад, Лукінський Сергій, Мазуренко Ілля, Томачук Віка, Семиволос Даша

“Кращий читач” – Довгань Аня

“Серце школи” – Кревсун Олександра (7-А кл)

“Учень року – 2017” – Мазуренко Ілля (11-А кл)

 

Учень року - 2016

"Юний математик" – Кравченко Владислав, Демченко Олександр, Кревсун Олександра

"Інтелект року" – Кучай Олександра, Кучай Катерина

"Науковець року" – Кучай Катерина, Кучай Олександра

"Поет року" – Щербань Лілія

"Знавець рідної мови" – Жучкова  Катерина, Білоусова Катя

"Юний історик" –Косогор Таня, Бурчак Люда

"Юний біолог" – Калінкіна Олександра

"Юний журналіст" – Ткачук Анастасія, Білецька Вероніка, Кучай Олександра, Цимбал Іван

"Золотий голос школи" – Ковбасюк Маріанна, Соболенко Ізабелла, Смик Анастасія,  Лукінський Сергій,  Кучай Олександра

"Спортсмен року" – Хомчук Анна, Ткачук Ольга

"Активіст року" – Білецька Вероніка, Котюк Олександр, Кревсун Олександра, Томачук Вікторія

"Перспектива року" – Громова Уляна

"Відкриття року" – Шишко Владислав

"Майстер пензля" – Тригубенко Аліна, Білоусова Катерина

"Кращий актор" – Сущенко Анна, Лукінський Сергій, Жучкова Катерина, Ворошилова Анна, Кулеша Ярослав, Ребро Василь, Янковенко Марина, Плетньов Денис, Свіщенко Ольга, Лукінський Сергій, Чорна Женя, Долгов Денис, Остапчук Настя, Миханчук Вероніка, Сивак Настя

"Ді-джей року" – Волошин Олександр

"Фотокореспондент" – Кременюк Аліка

"Фінансист року" – Фалаштинський Ілля

"Читці-декламатори" – Котюк Олександр, Бурчак Людмила, Нестюк Руслана, Білецька Вероніка, Ткачук Анастасія

"Хореографія" – Свіщенко Ольга, Лукінський Сергій

 «Учень року - 2016» - Кучай Катерина 

 

Вхід на сайт
Новини osvita.ua
Дзвінки безкоштовно
Національна дитяча гаряча лінія
 
Пошук
Календар
«  Жовтень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів

Copyright MyCorp © 2020