Четвер, 25.04.2024, 13:53

Головна » 2019 » Вересень » 13 » 02.09.2019 День знань
02.09.2019 День знань

Перший дзвоник – День знань – особливе свято не лише для школярів, а й для вчителів та батьків. Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день, який неможливо забути. Голосно звучить музика, звідусіль лунають теплі слова привітання та побажання – це все про одне із найважливіших шкільних свят.
2 вересня наша школа радісно відкрила свої двері для всіх мешканців. Свято розпочалося запальним танцювальним батлом між 11 класом та учнями 1 класу.

Одинадцятикласники сказали слова настанови своїм меншим послідовникам і подарували подарунки, які стануть у нагоді в шкільному житті, а першокласники в свою чергу нагадали, що дитинство – пора швидкоплинна і потрібно цінувати кожну мить життя. Право запросити всіх до школи урочистим дзвінком надали учениці 1-М класу – Паримській Софії та учневі 1-А класу - Капітан Максиму, а допомогли їм в цьому випускники – Свіщенко Ольга і Кравченко Владислав.

Свято першого дзвоника завжди хвилююче та урочисте, адже перед маленькими школярами відкривається безліч шляхів, якими вони помандрують до країни знань, до пізнання одвічних істин добра та справедливості. А для учнів 11-х класів лунає дзвінок, який символізує, що вони стоять за крок до дорослого та самостійного життя.
Цього року класними керівниками 1-х класів стали: Березовська Т. О.
                                                                               Дзюбенко Н. С.
                                                                               Білоусова Л. І.
Класними керівниками 11-х класів - Жучкова О. Г.
                                                       Сивак Л. В.
Отож, вітаємо весь педагогічний колектив та учнів нашої школи з початком навчального року! Бажаємо усім школярам підкорити нові вершини знань, зустріти надійних та вірних друзів, досягти омріяних мрій. Найщиріші слова подяки – вчителям, які щедро діляться з дітьми своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.

Переглядів: 334 | Додав: ludmila | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2019  »