Четвер, 28.03.2024, 14:06

Головна » 2013 » Листопад » 18 » 04-09 листопада 2013р. До Дня української писемності
04-09 листопада 2013р. До Дня української писемності

Традиційно уже декілька років поспіль   у нашій школі проводиться низка заходів, приурочених до святкування Дня української писемності та мови.[ ?]

Розпочали тиждень мовним КВК, де змагались дві команди учнів 7-А і 7-Б класів. Учні із задоволенням виконували поставлені вчителем завдання. У вівторок відбулась інформаційна лінійка " Душа, що не знає літер - мертва душа", де розповіли історію української писемності. Згадали про Кирила та Мефодія, Нестора Літописця, Ярослава Мудрого, "Велесову книгу", І. Котляревського і Т. Шевченка. До свята писемності та мови, було представлено виставку літературної студії, керівником якої є учитель української мови і літератури Машківська Н. М.

У середу відбулись вікторини і мовні турніри серед учнів 6-х  класів. Цікавим був турнір між учнями 9-х класів. Кожній команді було запрпоновано по 6 завдань, які вони безпомилково виконали. Провели конкурс серед вболівальників, які допомогли командам одержати додаткові бали.

У четвер учні 10-А класу провели інформаційну годину під назвою "Молитва вигнанця". Була представлена презентація- розповідь про життєвий і творчий шлях Митрополита Іларіона ( Івана Огієнка).

Останнім акордом свята і підсумком тижня української мови і писемності став позакласний захід "Наша мова солов'їна". Це дійство закликало всіх присутніх любити й шанувати рідну мову, українську пісню.

9 листопада у школі відбувся 1 етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, в якому взяли участь учні 3-11 класів.

Усі заходи  були цікавими і пізнавальними. Учні активно і з задоволенням брали в них участь. Метою цих заходів було показати, що рідна мова найкрасивіша, наймилозвучніша у світі, виховувати патріотизм і любов до рідного слова.
Переглядів: 589 | Додав: ludmila | Рейтинг: 5.0/1

«  Листопад 2013  »