Четвер, 28.03.2024, 10:45

Головна » 2015 » Грудень » 24 » 04.12.2015 Відкриття меморіальної дошки. Посвята в козаки
04.12.2015 Відкриття меморіальної дошки. Посвята в козаки

4 грудня  дві значимі події сколихнули Христинівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №2. В той день ми зібрались вшанувати пам'ять випускників школи, Дмитра Георгієва та Володимира Олійника, які  героїчно загинули  на сході України, захищаючи рідну землю, відкривши меморіальну дошку та відсвяткувати урочисте зарахування 10 класу до рядів українського козацтва, а четвертокласників - до козачат.

На наше завітало дуже багато гостей:  [ ?]

Капітан Ольга Тимофіївна – мама Георгієва Дмитра, Олійник Любов Андріївна – мама Володимира Олійника

Ковбасюк Олександр Степанович – голова райдержадміністрації

Бурдун Анатолій Володимирович – голова районної ради

Кучеренко Олександр Миколайович – заступник міського голови

Горохова Наталія Іванівна - секретар міської ради

Адаменко Надія Петрівна - начальник відділу освіти

Кулібаба Євген Леонідович,

Паламарчук Віталій Сергійович  - учасники АТО;

Передрій Микола Архипович,

Передрій Микола Миколайович,

Косівець Людмила Леонідівна,

Поштарук Віктор Олександрович,

Госик Микола Миколайович,

Панський Олексій Іванович – небайдужі люди, завдячуючи яким відбувся сьогоднішній захід.

Кормільцева Надія Романівна – класний керівник  Олійника Володимира.

Право відкрити меморіальну дошку надали  Кулібабі Євгену Леонідовичу та Паламарчуку Віталію Сергійовичу, учасникам АТО та депутатам районної ради.  Освятив дошку отець Володимир.

Урочитсе дійство з нагоди посвяти сташокласників у козаки відбулося в актовій залі школи.                                                                                            Після внесення прапорів,  вітальне слово промовила директор школи Кравченко Людмила Петрівна. Вшанували  світлу пам'ять про загиблих героїв на сході нашої країни усі присутні  хвилиною мовчання.  Ковбасюк Маріанна зворушила серця піснею «Не твоя війна». В театралізованій формі пройшла посвята та вручення значків для учнів 4-их класів. Малі козачата подарували гостям по чудовій козацькій пісні від кожного класу. А учасники хореографічного гурту «Віночок» - запальний гопак.  Отримання посвідчень та реєстрових грамот  –  відповідальний та осмислений крок для кожного молодого патріота. Старшокласники урочисто поклялися на вірність рідній державі. Після освячення Отцем Геннадієм козаків і козачат  над нашими головами в голубу мирну височінь злітає молитва до Пресвятої Богородиці-покровительки українського козацтва  у виконанні Білецької Вероніки.

Після подяки небайдужим Христинівчанам директора школи, весь зал приєднався до пісні у виконанні Желєзної Вікторії «Україна – це ми». А потім традиційно – і гості, і новоосвячені козаки та козачата, і артисти – усі пішли до шкільної їдальні ласувати смачною козацькою кашею.

Переглядів: 717 | Додав: ludmila | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2015  »