Четвер, 28.03.2024, 10:21

Головна » 2020 » Жовтень » 10 » 28.09-02.10.2020 Тиждень "Твори добро"
28.09-02.10.2020 Тиждень "Твори добро"

«Добро починається з тебе» ‒ саме таке гасло звучало з 28 вересня по 2 жовтня у нашому освітньому закладі під час проведення тематичного тижня «Твори добро». Для учнів молодшої школи тиждень розпочався з акції «Візьми з собою частинку гарного настрою», мета якої подарувати гарний настрій та посіяти добро у інших людей. Діти виготовляли смайлики, підписували їх та обмінювалися між собою.

29 вересня весь світ вшановує пам'ять трагедії Бабиного Яру. Бабин Яр – одне з всесвітньо відомих місць трагедії, які стали символом Голокосту. Учні 8-А класу з вчителем історії – Бурчак Н. Б. провели круглий стіл «Голокост – біль минулого». 30 вересня відзначають Всесвітній день бібліотек. Вже не перший рік в стінах нашого закладу проходить акція «Подаруй бібліотеці книгу». В кожного з нас вдома є книги, які ми вже прочитали і можемо поділитись ними з іншими людьми, які захоплюються читанням. Цього дня багато дітей принесли до бібліотеки чимало цікавої, потрібної літератури. Також 30 вересня Міжнародний день перекладача, вчителі англійської мови – Крещук Т. П. і Нагірич І. Ю. провели пізнавальну годину у 7-Б та 8-Б «Місце іноземної мови в сучасному житті».
Завершився тиждень справжньою осінньою казкою. В першу неділю жовтня свято педагогічних педагогів – День вчителя. Ще від ранку учні 11-х класів підготували святкові привітання для вчителів у фойє. Кожен , хто заходив до школи, крім традиційної троянди, отримав слова вдячності та побажань з вуст учнів.Учні 7-Б класу зняли відео привітання для наших вчителів, до них долучилися також учні 1-А і 4-І класу. Протягом дня була організована осіння виставка «Дари осені». Учні 5-6 класів разом з батьками прийняли активну участь у підготовці до виставки, несли вироби, створені власноруч з живого матеріалу, подарованого красунею-Осінню. Така виставка є традицією в нашому закладі, діти та їхні батьки з нетерпінням чекають можливості виявити свої творчі здібності та виконати різноманітні композиції осінньої тематики. Нікого не залишили байдужим чудові букети з елементами художнього оформлення, квітково-фруктові та овочеві композиції, прикрашені дарами осені, зокрема, пожовклим листям, жолудями, каштанами. Деякі роботи сповнені глибоким символічним змістом, інші – тонким гумором, притаманним лише творчій душі дитини. Ми віримо в те, що наша виставка «Дари осені» зігріла всіх теплими промінцями дитячих сердець. День завершився святковим концертом-привітанням «Кафе «Зошит у клітинку»»від наших учнів своїм наставникам – вчителям.

Переглядів: 192 | Додав: ludmila | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2020  »