П`ятниця, 19.04.2024, 08:06

Головна » 2016 » Листопад » 29 » 07.11-11.11.2016 Тиждень української мови та літератури
07.11-11.11.2016 Тиждень української мови та літератури

7 листопада, у понеділок, учні 11 класу урочисто розпочали тиждень української писемності та мови тематичною лінійкою, метою якої було ознайомлення школярів з історією рідної мови, з її просвітителями Кирилом та Мефодієм, спонукати учнів до поваги та любові до батьківщини та чистої і прекрасної , дійсно солов’їної української мови. Також у цей день учнями 5-11 класів та учителями української мови та літератури було оформленно проектну дошку та фойє школи висловами, кросвордами, цікавою інформацією про рідну мову. [ ?]

У вівторок, 8 листопада учні 6-А класу взяли участь у інтернет-конференції у формі вікторини з учнями 8 класу м. Мангуш (Донецька область). Наші учасники показали гідний результат у знаннях скоромовок, загадок, віршів, пісень та щедрівок українською мовою у щирій домашній атмосфері районної бібліотеки, де бібліотекарі створили справжнє чаювання.

8 листопада класним керівником 8-А класу Жучковою О.Г. було проведено відкриту виховну годину «Безпека в інтернеті». Олена Григорівна в доступній та дотепній формі показала учням, які небезпеки містять в собі соціальні мережі, як він від них вберегтись.

9 листопада у 4-б класі педагогом-організатором Манелюк О.В. та учнями класу було проведено мовознавчий турнір «Мова наша солов’їна – чиста, мов перлина», де учні виявили неабиякі творчі та розумові здібності, розширили знання про красу і багатство української мови.

Також цього ж дня Розношенська О.П. провела вікторину на знання світової літератури «Зарубіжні письменники і Україна» між 9 класами, учнями 9-11 класів було написано Радіо-диктант «Національна єдність», а учні 3-11 класів взяли участь у написанні твору-роздуму на конкурс ім..П.Яцика.

Після уроків 9 листопада у кімнаті школяра відбулося відкрите засідання Інформаційного Центру «Я мрію стати журналістом». Головний редактор шкільної газети Ткачук Анастасія та голова учнівського самоврядування Білецька Вероніка поділилися враженнями від участі в міжнародному конкурсі «ЗОСя» та обговорили з присутніми участь у районному конкурсі шкільних газет.

10 листопада педагог-організатор Манелюк О.В. спільно з класним керівником 6-А класу Пилипишиною Н.М. провела для учнів цього класу літературно-мовну вікторину «Найкращий філолог»

Протягом тижня волонтерські загони класів проводили «трудовий десант», відвідуючи закріплених за ними ветеранів та пенсіонерів: прибирання подвір'я, клумб, тощо.

Переглядів: 523 | Додав: ludmila | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2016  »