Четвер, 25.04.2024, 17:06

Головна » 2019 » Грудень » 20 » 13.12.2019 Свято Андрія Первозванного
13.12.2019 Свято Андрія Первозванного

Свято Андрія Первозванного - дуже популярне і шановане протягом багатьох віків в Україні, яке дійшло і до наших часів. Люди вважають, що ніч з 12 на 13 грудня наповнена чарами. це одне з найулюбленіших передноворічних свят, яке традиційно відзначається в нащій школі.

Тому в цей день наша школа стала осередком для святкування такого світлого свята. Перший хто поринув у святкову атмосферу, стали учні 1- А класу. Спочатку класний керівник – Березовська Т. О., розповіла дітям про історію свята та традиції, які з ним пов’язані. На завершення розповіді на дітей чекала найприємніша – кусання Калити. Ткач Л. І., яка є класним керівником 3-Б класу, підготувала свято «Андріївські вечорниці», на які були запрошені і батьки. Діти інсценізували свято Андрія, відтворювали такі традиції, як кидання чобіт, запускання собаки, яка визначала хто перший з дівчат вийде заміж, а також кусання Калити. Ось так перед нами ожили старовинні народні ігри та забави. Вкінці діти не тільки ласували Калитою, а й смачними варениками. До учнів 4-В класу також завітав Андрій із святковим атрибутом – Калитою. В бібліотеці на протязі тижня відбулася літературна виставка «По Україні з краю в край заходить Святий Миколай». Пилипишина Н. М. провела відкриту виховну годину із учнями 9-А класу «Національні традиції українців зимового періоду». Класний керівник Усатюк О. Я. провела в цей день для учнів 8-А класу чаювання «У родинному колі», пригощала дітей солодощами та запашною випічкою, яку приготувала власноруч.

Свято завітало в кожен клас, діти разом із своїми класними керівниками і батьками продовжують наслідувати традиції і передавати їх з покоління в покоління, адже міцний наш рід, жива у ньому пам'ять про минуле. Тож бережімо цю прекрасну невичерпну скарбницю. У ній розум, кмітливість, гумор, надія і світло завтрішнього дня.

Переглядів: 301 | Додав: ludmila | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2019  »