Вівторок, 23.04.2024, 17:44

Головна » 2015 » Травень » 3 » 14.04-17.04.2015 Тиждень фізики, математики, інформатики
14.04-17.04.2015 Тиждень фізики, математики, інформатики

14.04.-17.04.2015 був проведений тиждень фізики, математики, інформатики та трудового навчання. 14 квітня тиждень відкрила виставка стінгазет «Цікава математика, фізика та інформатика», у якій взяли участь учителі та учні нашої школи. На лінійці був оголошений конурс на кращий робочий зошит з математики та конкурс комп'ютерного малюнка. ?]

Майстер клас по створенню блогу в аккаунті “Google”  для учнів 7-А класу провели учні 7-А класу Янковенко Андрій і Рунько Владислав (призери Всеукраїнського конкурсу “Інформатрікс 2015” в секції веб-дизайн).

15 квітня для учнів 5-А класу була проведена конференція присвячена Дню Космонавтики «Колумби Всесвіту» (уч.Сокур О.В.)

Учні 11-А класу позмагались у конкурсі з фізики  «Фізика — наука практична» (уч. Кривулько В.Г.).

Учні 9-х класів розвязували кросворди з математики  на одну букву.Змагання проходило між двома командами де першою  стала та команда, яка швидше розгадала кросворд.(уч. Підвальна Л.В.)

Учні 5-А класу захищали свої міні-проекти з природознавства “Бактерії корисні та шкідливі”(уч.Сокур О.В.)

16 квітня учні 6-х класів читали правила у віршованій формі  “Раціональні числа” , а учні 9-х класів для всіх бажаючих проводили на перерві математичні фокуси “Факіром може бути кожний” (уч. Підвальна Л.В.)

Учні 8-б класу захищали проекти на тему: “Методи розвязування квадратних рівнянь” а також була проведена конференція на тему “Геометрія навколо нас”, де учень 8-б класу Демченко Олександр ознайомив із “Симетрією навколо нас” (уч. Козаренко Л.А.)

Серед учнів 5-А класу була проведена гра “Перший мільйон”. Відбулось три етапи гри. Переможцями стали Кревсун Олександра (в першій грі), Борисюк Софія (в третій грі). Трохи не дійшов до фіналу Гнатенко Назар. (уч. Гуць Л.Г.)

Учителі трудового навчання (уч. Колода Т.В., Савченко О.С.) представили виставку виробів своїх учнів «Творча майстерня».

17 квітня учні 8-А класу зробили виставку “Видатні українські математики та їх досягнення у науці”(уч. Козаренко Л.А.)

Серед учнів 7-х класів відбулися математичні змагання “Обчисли, знайди, додумайся, переможцями яких вийшли Янковенко Андрій та Рунько Владислав (уч. Кравченко М.В.)

В кінці тижня був підведений підсумок у конкурсі комп'ютерного малюнка. Взяли участь 13 учнів. Учні 5-х класів Довгань Анна і Борисюк Софія створили по 4 малюнки на тему: “Ми любимо Україну”, “За мир в усьому світі”, “Вітання воїнів АТО” і тому зайняли перше місце, ІІ місце — Каравайська Анна (6-А клас) та Щіпцов М. (5-А клас), ІІІ місце — Кобилянська Ольга (9-Б клас).

В конкурсі на кращий робочий зошит з математики перемогли Кревсун Олесандра (5-А клас), Соболенко Ізабелла (6-А клас), Демченко Олександр, Калінкіна Олександра, Кучай Олександра (учні 8-Б класу)

По закінченню тижня відбулась інтелектуальна гра “Що? Де? Коли?”. Проти команди знавців (дівчата 10-х класів) грала команда учителів. Відповідаючи на відеозапитання учителів, гравці проявили ерудицію, кмітливість, винахідливість, що забезпечило їм перемогу з рахунком 6:3. Найкращим гравцем стала капітан команди Кучай Катерина.

Тому дякуємо учням нашої школи за активну участь у проведенні тижня математики, фізики, інформатики та трудового навчання.

.

Переглядів: 984 | Додав: ludmila | Рейтинг: 0.0/0