Четвер, 25.04.2024, 22:25

Головна » 2020 » Січень » 16 » 16.12.- 20.12.2019 Тиждень "Святий Миколай до нас завітав"
16.12.- 20.12.2019 Тиждень "Святий Миколай до нас завітав"

З 16 по 20 грудня в нашій школі пройшов тиждень «Святий Миколай до нас завітав». Тиждень розпочався з проекту «Миколай, Миколай, добрих діток привітай», до якого долучилися учні 1-А, 1-Б, 1-І, 2-А, 2-Б, 3-А класу. Мета даного проекту була спрямована на те, що кожного дня діти отримували нові завдання, які пов’язані із святом Миколая. Отож, першого дня діти отримали своє перше завдання, яке полягало в написанні есе про свій добрий вчинок «Я маю чим пишатися». Другий день – написання листа Св. Миколаю. Третій день – виготовити святкову листівку. Четвертий день – долучитися до майстер-класу із виготовлення сніжинок та ялинкових іграшок, які провели класні керівники. П’ятий день – прикрасити свій клас до Новорічних свят. До всіх учнів, які прийняли участь в цьому проекті завітав Миколай, який подарував маленьким школярам солодкі подарунки, як винагороду за їхню старанність та чемність, яку вони проявили навчаючись в школі.

Усі діти з великим нетерпінням чекають особливої ночі, з настанням якої відбуваються справжні дива. 19 грудня – День святого Миколая, це найбажаніший день у році для дітей. Саме в цю ніч до дітей України має завітати Святий Миколай і покласти під подушку приємні подарунки від доброго святого, за гарну поведінку протягом року.

Двері школи в цей день радісно відчинилися, звідусіль лунала музика, яка сповіщала про прийдешнє свято. Педагог-організатор – Баланщук І. С. разом із учнями 4-В класу і їхнім класним керівником – Підгородецькою Н. Ю., підготували інсценізоване свято «Святий Миколай до нас завітав», на яке були запрошені всі учні початкової школи. На святі діти співали, веселилися, грали в ігри, весело провели час з казковими персонажами і зустрілися з головним героєм свята – Святим Миколаєм. Учні 5-А класу відчули себе справжніми кондитерами, до них завітала майстриня – Якименко Наталя, яка дала учням майстер-клас по розпису імбирного печива. Діти із радістю чаклували над своїм печивом, вкладаючи в роботу свою фантазію та любов. По завершенню майстер-класу, школярі чим душ поспішали додому, щоб показати батькам свій солодкий витвір. На завершення тижня всі учні нашої школи долучилися до акції «Привітай воїна», діти писали листи-привітання, малювали малюнки, виготовляли святкові прикраси, за якими приїхали волонтери.

Переглядів: 282 | Додав: ludmila | Рейтинг: 0.0/0

«  Січень 2020  »