П`ятниця, 19.04.2024, 17:56

Головна » 2021 » Січень » 22 » 18.01-22.01.2021 У школі відзначили День Соборності України
18.01-22.01.2021 У школі відзначили День Соборності України

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

Соборна Україна нині незалежна,
Як квітка синьо-жовта розцвіла.
І не згубилася людська любов безмежна
До України-неньки і її буття,
Що упродовж віків нам мрію дарувала
Й наснагу іти до вільного життя.
Україно, соборна державо,
Сонценосна колиско моя!

З метою виховання в підростаючого покоління глибокої поваги та любовi до Батькiвщини, нацiональної свiдомостi, людської гiдностi, формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України, в нашому закладі та проведено ряд заходів.
З 18 по 21 січня наша школа працювала в дистанційному режимі, проте це не завадило провести тематичний тиждень «Соборна моя Україна».  Класний керівник 10-А класу – Пилипишина Н. М., провела інформаційну годину -
«Мова – духовний скарб нації». 19 січня відзначали свято – Хрещення Господнє, педагог-організатор провела разом із учнями 5-11 класів онлайн конференцію «До витоків історії - Хрещення Господнього». Рачинська С. В. для учнів 5-Б класу організувала онлайн-вікторину «Народознавча веселка». Щороку 22-го січня в Україні святкують День Соборності. Історичним підґрунтям цієї дати стало проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році, і було ще одним проявом віковічного прагнення українців до своєї незалежності. З нагоди відзначення Дня Соборності України в нашому навчальному закладі було проведено ряд заходів інформаційного, просвітницького та виховного характеру: година класного керівника «Мій рідний краю, Україно, найкраще місце на землі», яку провела Романюк І. В. для учнів 6-Б класу, «Щоб у серці жила Батьківщина» - Березовська Т. О. із учнями 2-А класу; Білоусова Л. І. разом із учнями 2-І класу провели відеоконференцію - «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг»; Жучкова О. Г. для учнів 5-В класу провела онлайн зустріч - «Україна – єдина соборна держава», «Єднання заради Незалежності» така тема онлайн конференції була у учнів 7-Вкласу та Кравченко М. В.. В шкільній бібліотеці пройшла виставка «Злука у світлинах». На завершення наші вчителі – Лукінський С.О. та Бородій А. В. привітали всіх учнів, батьків та колег музичним подарунком.

Переглядів: 182 | Додав: ludmila | Рейтинг: 0.0/0

«  Січень 2021  »