Субота, 20.04.2024, 03:57

Головна » 2021 » Вересень » 28 » 20.09.-24.09.2021 Тиждень Безпеки ДР
20.09.-24.09.2021 Тиждень Безпеки ДР

Життя – це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і берегти здоров'я. В цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – безкінечним. Та насправді це не так, мить - і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. А щоб цього не сталося, потрібні знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації і головне, чітко їх дотримуватись.Тому традиційно в нашій школі проводиться тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі. В рамках тижня класними керівниками були проведені тематичні уроки та бесіди на тему «Правила для пішоходів», «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів», «Безпека дорожнього руху – це життя!» з використанням відеопрезентацій та навчальних мультфільмів. 17 вересня 2021 р. у 3-І класі було проведено пізнавальну гру  "Від рідного порога – безпечна дорога", метою якого було вчити учнів дотримуватися правил дорожнього руху, вибір безпечного маршруту “дім-школа-дім”, орієнтуватися в дорожній ситуації, стимулювати пізнавальну та творчу діяльність, розвивати вміння працювати в команді, бути мобільним, виховувати дбайливе ставлення до свого здоров’я й життя.  Для учнів плануються станції. Учасникам видається картка з  завданнями, якщо  вірно розгадують їх, то дізнаються  назву станції, на якій отримують завдання від керівника станції, яке повинні виконати за відведений час.  Гравці отримують за відповіді бали, які відповідальний за станцію виставляє в спеціальну картку.Учні 6-Б класу зустрілися з представниками патрульної поліції. Вході бесіди діти повторили вже відомі правила дорожнього руху, отримали відповіді за всі запитання та були ознайомлені із наслідками недотримання правил дорожнього руху. Учні 3-Акласу, разом із педагогом-організатором, відтворили різні ситуації на дорозі  і визначили порушення як з боку пішоходів, так і з боку водія і велосипедиста.Свої знання з ПДР учні початкової школи намалювали і оформили класні дошки, щоб усі, хто проходив повз класи, могли переглянути і повторити правила. Всі заходи, які відбувалися протягом тижня, були направлені на те, щоб діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров'я!

Переглядів: 186 | Додав: ludmila | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2021  »