Четвер, 18.04.2024, 16:39

Головна » 2017 » Лютий » 24 » 23.02.2017 А у нас родинно-спортивне свято “Мама, тато, я – спортивна сім'я”
23.02.2017 А у нас родинно-спортивне свято “Мама, тато, я – спортивна сім'я”

23 лютого у великому спортивному залі на учнів 2-х та 3-х класів та їх батьків чекали гарний настрій та спортивний азарт – спортивно-родинне свято «Мама, тато, я – весела спортивна сім'я!», яке пройшло під гаслом «Здорові діти – нація здорова, багата Україна і чудова». [ ?

Часом нам дуже складно залишити свої домашні турботи та невідкладні справи, але як радісно бачити іскорки в очах дітей, які горді вони виходять на майданчик зі своїми батьками. Так, команду 2-их класів «Дужі» представляли сім'ї Синиць, Печоріних, Трішнікових, а команду 3-іх класів «Козаки» – сім'ї: Жук, Ставничих та Драчів. Кожна команда мала свою емблему та девіз, що підтримували спортивний запал учасників і спонукали до перемог. Різноманітні конкурси допомагали дітям та їх батькам проявити спортивні та організаторські здібності. Наші спортсмени стрибали з м’ячем, на скакалках, влучно попадали в мішень, і як результат – «Запорожці» перемогли у змаганнях з обручами «Веселий ланцюжок» та здобули блискучу перемогу в естафеті «Скейтоманія»; «Олімпійці» найвлучніше попадали в мішені та перемогли в конкурсі «Влучний стрілець», були неперевершеними на етапі «Моя ноша не важка». Та перемогла, звичайно ж, дружба.
Яскравості, насиченості та витонченої піднесеності додав святу виступ хореографічного ансамблю «Веснянка» під керівництвом Попової І.В. Задоволення учасникам та вболівальникам принесли й виступи маленьких співачок Томачук Марійки й Кравченко Ані, талановитих дівчаток з ансамблю «Метелики» (керівник Желєзна В.О.). Ведучі свята Желєзна В.О. та Сергій Лукінський разом зі своїми помічниками – Незнайком, Машею та Ведмедем (учнями 9-А класу: Іванкою Кутовенко, Антоном Висоцьким та Денисом Долговим) створили атмосферу позитивного настрою та урочистості, колоритності та неповторності. Завершилося свято нагородженням учасників почесними дипломами та солодкими призами.
Переглядів: 509 | Додав: ludmila | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2017  »