Четвер, 25.04.2024, 09:47

Головна » 2017 » Травень » 14 » 24.04- 30.04.2017 Екологічна декада "Зробимо Україну чистою!"
24.04- 30.04.2017 Екологічна декада "Зробимо Україну чистою!"

«Зробимо Україну чистою!» Цього року під таким гаслом з 24 березня розпочалася декада екології. Метою декади було визначено узагальнення й розширення знань дітей з екології, формування особистісно-ціннісного ставлення до природи, до свого здоров’я, повторити навички здорового способу життя та навички екологічної поведінки, а також виховання любові до природи рідного краю.

25 квітня, у вівторок, у школі пройшла виставка стіннівок екологічного напрямку, під час якої учні змогли реалізувати свої ідеї, свої думки щодо захисту природного середовища. Цього ж дня члени учнівського самоврядування підготували акцію «Чисте місто», під час якої розповсюдили листівки з закликами не смітити. Також у цей день було зроблено акцент на постійно діючій акції «Збережемо природу» - збір використаних батарейок та збір пластикових кришок на протези для воїнів. Основним завданням кампанії є інформування про необхідність правильного поводження з відпрацьованими хімічними джерелами струму, зокрема батарейками, та залучення небайдужих до збирання таких відходів для подальшої їх утилізації. Кришечки-закрутки можуть бути використані для переробки. На спеціальних заводах вони дробляться в гранули, після чого використовуються в якості вторинної сировини або продаються іншим заводам для виготовлення певної продукції. Дана акція вирішує відразу дві проблеми — екологічну (як збір пластику для його переробки замість відправки на загальні звалища сміття) і соціальну (допомога воїнам АТО в протезуванні).  [ ?]

26 квітня, у середу, у День Пам’яті жертв катастрофи на Чорнобильській АЕС учнівським самоврядуванням було проведено інформаційний вісник «Чорнобиль – біль України», класний керівник 5б класу провела мітинг-реквієм та організувала покладання квітів до меморіалу полеглим ліквідаторам ЧАЕС, педагог-організатор Манелюк О.В. організувала відеоперегляд матеріалів «Що таке катастрофа?» для учнів 7-9 класів.

Також цього дня у стінах нашої школи відбувся VII районний фестиваль шкільних соціально-психологічних театрів «МІМ», у якому взяли участь 9 театрів району, а перше місце здобув соціально-психологічний театр «Вибір» Христинівської ЗОШ №2!

У четвер для учнів 5-6 класів було проведено анкетування «Як екологія впливає на наше життя?»

У п’ятницю педагог-організатор провела екологічну гру «Бережи природу для людського роду» для учнів 1-б та 1-в класу, дітки з захопленням відгадували загадки, приймали правильні рішення про збереження природи, малювали, співали, згадували віршики. Завершився тиждень прибиранням території рідної школи учнями та вчителями. 29 квітня вчителі вийшли на прибирання урочища «Долинка»

Переглядів: 532 | Додав: ludmila | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2017  »