Четвер, 25.04.2024, 13:04

Головна » 2017 » Лютий » 5 » 27.01.2017 «СВІЧА ГОЛОКОСТУ НЕ ЗГАСНЕ» 27 січня - Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Голокост – це події, пов’язані з великими людськими втратами. Починаючи з середини ХХ ст. слово «Голокост» стало загальновживаним по відношенню до хвилі терору проти єврейського населення, розпочатого Гітлером, та винищення нацистами під час Другої Світової війни євреїв та інших народів Європи.

З приводу Дня пам'яті жертв Голокосту згідно виховного плану в Христинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 був проведений цикл заходів «СВІЧА ГОЛОКОСТУ НЕ ЗГАСНЕ» по вшануванню пам'яті загиблих під час Голокосту.   [ ?]

27 січня для учнів 10-11 класів  була проведена бесіда: «Трагедія, історія, пам’ять» учителем історії Бурчак Н.Б. до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту. Наталія Борисівна   у своїй бесіді назвала історичні факти, які увійшли в історію, як трагедія ХХ століття та передала всю глибину трагізму приречених на смерть людей.

27 січня в читальному залі шкільної бібліотеки  з метою поглиблення знань  з історії України  бібліотекарем Людмилою Яківною Граєвською була проведена бесіда «Ціна чужої війни» з учнями 6-7 класів  про  трагедію. Діти  переглянули відеоролик, де  коротко  розповідається про Голокост, з   розповіді бібліотекаря  діти дізналися що  означає це вбивче слово, вшанували пам’ять   невинно убієнних, переглянули принесені документальні фотографії тих  часів, ознайомилися з принесеними книгами. На завершення заходу  учениця 7-Б класу Довгань Анна продекламувала  вірша під  назвою «Бабин Яр» , що присвячений минулим подіям.

У цей День скорботи і пам'яті, ми приєднуємось до загальної печалі і прагнемо співчувати всьому цьому болю та втраті, її ніяк не заповнити. Вже не запобігти. Але нехай живе надія, що подібне більше ніколи не повториться! Будемо пам'ятати...

Переглядів: 514 | Додав: ludmila | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2017  »