П`ятниця, 19.04.2024, 17:00

Головна » 2016 » Березень » 12 » 29.02-04.03.2016 Тиждень англійської мови
29.02-04.03.2016 Тиждень англійської мови

З 29  лютого по 4 березня 2016 року в школі пройшов Тиждень англійської мови. Тиждень розпочався з оголошення про проведення тижня, а також програму, згідно якої проводились цікаві заходи. У понеділок було проведено конкурс на кращу стіннівку англійською та німецькою мовами. Учні молодшої ланки взяли участь у виставці на кращий дитячий малюнок з підписами англійською мовою. У цей же день була проведена заочна мандрівка англомовними країнами та Німеччиною. Діти охоче працювали з картою. Кросворди, прислів’я,приказки викликали у дітей жвавий інтерес та дієве обговорення у вівторок. [ ?]  ​

У середу учні ознайомились із найцікавішими традиціями і звичаями Великобританії та Німеччини. Вони заздалегідь підготували доповіді та повідомлення з поданої теми. У четвер був проведений цікавий класний турнір з граматики учнями І і II підгруп 5-А класу. Метою даного заходу було узагальнити уміння та навички учнів з вивченого матеріалу, розширити лінгвістичний кругозір учнів,  розвивати інтелектуальні здібності учнів за допомогою гри. Учні із задоволенням виконували цікаві завдання та намагалися бути кращими. За допомогою ігор учні вдосконалювали навички читання, аудіювання та говоріння, розвивали логічне мислення, пам'ять та увагу. Крім того, учні навчалися співпрацювати в командах для досягнення спільної мети. 'У конкурентоспроможності та впевненості у своїх силах та знаннях. Мета заходу була максимально досягнута. У п'ятницю учні 9-11 класів прийняли участь у творчому конкурсі на кращий письмовий твір «Англійська в моєму житті» (English in my life).

Протягом тижня учителі, що певною мірою володіють іноземною мовою, підтримувати розмову учнів англійською та німецькою мовами.

Головною метою проведення тижня було підвищення мотивації серед учнів до вивчення іноземної мови в школі, розвинути в учнів навички слухання та говоріння іноземною мовою, розвинути в учнів інтерес до творчості, розвинути в учнів логічне мислення та пам'ять.

Мета була досягнута, адже учні отримали естетичне задоволення, поглибили знання з іноземної мови та спробували свої сили у різноманітних конкурсах.

Дякуємо учням школи за активну участь у проведенні тижня. Бажаємо й надалі показувати гарні результати!!!

Переглядів: 600 | Додав: ludmila | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2016  »