П`ятниця, 19.04.2024, 18:38

Головна » 2012 » Грудень » 6 » 5-30листопада 2012р. Місячник педагогічної майстерності вчителів
5-30листопада 2012р. Місячник педагогічної майстерності вчителів

З метою вивчення досвіду роботи найбільш досвідчених учителів школи традиційно в листопаді проходить Місячник педагогічної майстерності, протягом якого дають відкриті уроки вчителі-методисти, старші вчителі, голови методичних об'єднань проводять цікаві виховні заходи.[ ?]

На свої відкриті уроки  запросили колег учителі старшої школи  Козаренко Л.А. . (учитель математики, вища категорія, учитель-методист), Сокур О.В. . (учитель фізики, вища категорія, старший учитель), Ульянова Л.О. (учитель історії, вища категорія, учитель-методист), Калиндрузь Л.М. (учитель інформатики, вища категорія, учитель-методист), Підвальна Л.В. (учитель математики, вища категорія, старший учитель), Усатюк О.Я.  (учитель географії, вища категорія, учитель-методист), Сереветна Г.М. (вчитель іноземної мови, вища категорія), Гуць Л.Г. (учитель математики, вища категорія). Досвідчені вчителі поділилися своїм досвідом з молодими колегами, показали, як можна проводити нестандартні уроки. У кожному уроці була своя родзинка, яка показала креативність кожного вчителя.

На свої цікаві, казкові, творчі уроки запросили вчителі молодшої школи. На уроки першачків були запрошені батьки, вихователі дитячих садків та молоді вчителі школи. Уроки проводили Найдюк Н.В. (учитель вищої категорії, вчитель-методист), Коцюба Н.В. (учитель вищої категорії, старший учитель), Осадча Л.В.  (учитель вищої категорії, старший учитель), Онофрійчук О.М. (учитель вищої категорії, учитель-методист), Ткач Л.І. (учитель вищої категорії, старший учитель). Уроки всіх вчителів пройшли на високому рівні. Матеріали місячника (розробки відкритих уроків) зберігаються у методичному кабінеті школи.

Адміністрація школи  всім вчителям, які давали відкриті уроки, виносить подяку.

Переглядів: 1186 | Додав: ludmila | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2012  »