П`ятниця, 29.03.2024, 09:37

Головна » 2012 » Жовтень » 14 » 10 жовтня 2012р. Барви осені
10 жовтня 2012р. Барви осені

10 жовтня учні та вчителі школи мали можливість відвідати виставку «Дари осені».  Так повелося, що саме учні 5-их та 6-их класів радують нас своїми творчими композиціями. П’ятикласники готували виставку квітів, а учні шостих класів – городини.  [ ?] 5-а клас  узяв за гасло своїх робіт «Наша шкільна родина й квітуча Україна». Класну родину вони представили у вигляді букету з троянд та чорнобривців по кількості дівчаток та хлопчиків у класі. Були відзначені найкращі композиції – «Без верби і калини нема України», де була використана уся рослинна символіка, «Квіти України», «Колискова Дюймовочки», «Троянди й виноград – красиве й корисне», «Дорога до незалежності», оригінальна композиція, що показала шлях від колючого суховіття через помаранчеву революцію до квітучого майбуття. Діти в українських костюмах у віршованій формі підготували і захист своїх робіт.  5-б клас  відзначився чудовим естетичним оформленням виставки  та оригінальними назвами букетів. Найбільше привернули увагу композиції : «Зіркове небо», «Осіння симфонія для матері» та «Мамині ангелочки». Приємно вразили своїми роботами і шестикласники. Виявляється звичайні овочі та фрукти можуть бути не лише просто смачними, а ще й вдалим матеріалом для творчості. Використавши фантазію та умілі ручки, учні представили на огляд досить оригінальні та веселі роботи. Найкращі композиції 6-а класу  – «Їхав козак на ярмарок», «Осінні пригоди Маші», «Гарбузовий рокер» та таріль з спокусливим виноградом, який так і просився, щоб його скуштували. Гасло учнів 6-б класу  – «Від двора і до двора золотого урожаю знов до нас прийшла пора».  Найкращі композиції - «Козацький урожай», «Лісом осінь походила…», «Веселі пінгвіни», «Королева Осінь», «Раки до столу». Протягом дня виставка притягувала до себе усіх присутніх у школі. Подивитись на творчість старших прибігала і малеча із початкової школи. А винуватці та організатори свята, учні  5-их та 6-их класів, з гордістю та задоволенням коментували всім цікавим свої шедеври.

Переглядів: 1790 | Додав: ludmila | Рейтинг: 2.5/2

«  Жовтень 2012  »