Четвер, 28.03.2024, 15:13

Головна » 2020 » Травень » 19 » День цивільного захисту в школі
День цивільного захисту в школі

14 травня в нашій  школі  був проведений   День цивільного захисту та ОТ«День цивільного захисту» було проведено в дистанційному режимі: відбулася нарада з командно-начальницьким складом ЦЗ в форматі  ZOOM - конференції. Граєвською Людмилою Яківною,  бібліотекарем школи на сайті  «Бібліокруїз» було проведено інтерактивні вправи для учнів.  Вчителем 1-Б класу Дзюбенко Наталією Сергіївною проведено виховну бесіду «Уроки цивільного захисту» та  «Про коронавірус дітям». Учні 5-А класу (кл.керівник Козаренко Л.А.)  підготували проект «Що ми знаємо про цивільний захист», а у 5-М класі (кл. керівник Калиндрузь Л.М.) організовано перегляд відеоролика «Правила безпечної поведінки» і в GoogleClass класного керівника  5-М класу  діти відповіли на запитання тесту «Моя безпека вдома під час карантину». Учні успішно пройшли тест і отримали високі бали за нього. Школярам 2-І класу (класний керівник: Мігур Л.О.) проведено «Подорож у країну Безпеки» та  конкурс малюнківКласні керівники 8-А та 10-А класів  (Усатюк О.Я. та Гуць Л.Г.) в форматі  ZOOM-конференції, провели  перегляд відеоролика " Епідемія “к”: як безпечно та цікаво “прожити” карантинhttps://vezha.ua/epidemiya-k-yak-bezpechno-ta-tsikavo-prozhyty-karantyn-2/  Учні 4А, 4Б, 5А, 8А школи продемонстрували, як під час карантину вони дотримуються масочного режиму, як потрібно мити руки та користуватися дезінфікуючими засобами. З учнями 1-І класу (кл.керівник Білоусова Л.І.) була проведена робота по ознайомленню з поняттям "цивільний захист". Діти переглянули демонстраційні навчальні відео з правил поведінки в надзвичайних ситуаціях, вони пройшли онлайн-тренінг з поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів; повторили правила безпечної поведінки в побутових умовах та під час карантину; 6а, 5а, 8б класи виконали практичне заняття на тему «Виготовлення найпростіших засобів захисту» з уроку трудового навчання (вчитель Колода Т.В.); а 10-ті класи - практичне заняття на тему «Засоби захисту органів дихання», «Надання першої медичної допомоги» (провели вчителі Масловський М.О., Нагайчук-Замковенко  М.А)

Переглядів: 554 | Додав: ludmila | Рейтинг: 3.0/2

«  Травень 2020  »