Четвер, 18.04.2024, 07:07

Головна » 2019 » Травень » 16 » 15.05.2019 На святі "Обдарованість - 2019" відзначено учнів школи, які входять в когорту найкращих учнів району

Районне свято вшанування переможців, свято її величності науки, свято таланту, на якому відзначили найкращих учнів, які гідно представляли на обласних олімпіадах та інтелектуальних конкурсах Христинівський район «Обдарованість - 2019» відбулося  15 травня 2019 року

На ньому були присутні гості, які прийшли розділити гордість та радість за молоду творчу еліту району: голова районної державної адміністрації - Денисюк Л.М., заступник голови районної державної адміністрації – Терещук Т.С., Віталій Кирилович Коломієць, заступник голови районної ради – Федичканич Л.І., начальник відділу освіти Марченко Л.В. та ін. Привітними, теплими, щирими словами з їхніх уст лунали побажання переможцям та призерам Всеукраїнських олімпіад та конкурсів. Серед кращих учнів району відзначено й 5-тьох учнів Христинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, які своїми досягненнями принесли в копілку району 9 призових місць на обласному етапі з предметних олімпіад та конкурсу-захисту МАН України та 9 призових місць у регіональній учнівсько-студентській олімпіаді з музичного та образотворчого мистецтва.

НАША ГОРДІСТЬ і НАДІЯ Білоусова Катерина (8-А кл.) - переможець обласного етапу олімпіади з географії, української мови та літератури, біології (вчителі Усатюк О.Я., Пилипишина Н.М., Мислюк А.Д.) Ткачук Іван (8-Б кл.) - переможець обласної олімпіади з математики (вчитель -Кравченко М.В.); Кравченко Владислав (10-Б кл.) - переможець обласної олімпіади з фізики, астрономії, математики (вчителі – Сокур О.В., Підвальна Л.В.), Кравченко Владислав (10-Б кл.) - переможець обласного конкурсу-захисту наукових робіт (секція - астрономія, вчителі Сокур О.В., Кравченко О.В.), Сологуб Анастасія - переможець конкурсу-захисту наукових робіт (вчитель -Калиндрузь Л.М.); Кревсун Олександра (9-А кл.), Рак Денис (6-А кл.), Томачук Вікторія (9-А кл.) – переможці ІІІ регіональна учнівсько-студентської олімпіади з образотворчого мистецтва (учитель Цимбал С.М.); Рак Денис (6-А кл.), Томачук Вікторія (9-А кл.), Ступак Захар (9-А кл.), Підгородецька Олександра (9-А кл.), Свіщенко Ольга (10-А кл.), Кревсун Олександра (9-А кл.) - переможці ІІІ регіональна учнівсько-студентської олімпіади з музичного мистецтва (учитель Слєпа В.О.).

Неодноразовою переможницею обласних та всеукраїнських конкурсів образотворчого мистецтва є вихованка гуртка «Фантазія» Томачук Вікторія (9-А кл.) (учитель Цимбал С.М.).

Візитівкою ШКОЛИ є і єдина в місті шкільна газета «ВУЛИК», її читають всі «від мала до велика». Вже системно КОМАНДА газети (куратор Калиндрузь Л.М.) стають переможцями Міжнародного конкурсу дитячої творчості, радіо, преси і демократії «Золота осінь Славутича». А в цьому навчальному році Янковенко Андрій, Білецька Вероніка стали володарями Гран-Прі в номінації «Медіа-проект». ІІ та ІІІ місце завоювали Березюк Олександр, Ткачук Анастасія, Сологуб Анастасія, Польова Діана, Цимбал Іван в номінаціях «Преса» та «Відео».

Окрасою ШКОЛИ є театральна студія «Мальва» (керівник Свіщенко В.В.), яка ось уже п’ятий рік поспіль здобуває першість в обласному конкурсі дитячої творчості «Мистецький дивокрай Черкащини».

Справжнє творче обличчя ШКОЛИ - талановиті, креативні, артистичні, перспективні юні вокалісти - Рак Денис, Кревсун Олександра, Свіщенко Ольга, Мазур Діана, Соболенко Ізабелла, Самсоненко Цвітана, - які неодноразово й успішно разом зі своїм наставником Слєпою В.О. доводять, що є одними з найкращих в РАЙОНІ, ОБЛАСТІ, мають результати на Всеукраїнському та міжнародному рівнях.

Великим відкриттям у цьому навчальному році став гурток хореографії. Завдяки творчій наполегливій праці керівника Лукінського Сергія два, створені ним колективи «Акварельки» та «Перлинка», здобули 8 перемог у творчих конкурсах обласного та Всеукраїнського рівня.

Кожному учневі було вручено ДИПЛОМИ, а школу відзначено високою нагородою «Школа року – 2019», яка засвідчує, що в якій плекають ЮНУ ЕЛІТУ ХРИСТИНІЩИНИ, адже за рейтингом займаємо ПЕРШУ сходинку серед тих закладів, учні яких своєю наполегливою працею принесли перемогу в район.

Переглядів: 311 | Додав: ludmila | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2019  »