Субота, 20.04.2024, 10:16

Головна » 2021 » Березень » 15 » 01.03-05.03 2021. Підсумки природничого тижня
01.03-05.03 2021. Підсумки природничого тижня

Насичений заходами початок березня у нашому закладі. Ось уже і підведені підсумки тижня природничих наук. Учитель біології Мислюк Анастасія Дмитрівна підготувала і провела у 9-Б класі позакласний захід з біології “Подорож до царства ароматів”. Познайомила учнів з властивостями ефірних олій, з впливом на організм різних ефірних олій, з методами використання та особливостями застосування ефірних олій у косметології, народній медицині. Зупинилася на особливостях підліткової шкіри, на особливостях  догляду за шкірою і волоссям у підлітковому віці. Особливо застерегла щодо тестуванні відповідних ефрних олій на виникнення алергічних реакцій.

Учні під керівництвом Анастасії Дмитрівни підготували виставку “Мистецтво виживання”: учень 8-А класу Підгородецький Сергій виготовив плакат “Мімікрія”, де в цікавій формі познайомив з цим явищем на прикладі окремих тварин; учениці 9-Б класу Ребро Юлія і Лісовенко Катерина виготовили плакати “Мінливе забарвлення” і “Захисне забарвлення” - пояснили та ілюстрували ці форми виживання у тваринному світі. Учень 9-Б класу Головінський Костянтин виготовив плакат «Погрозливе забарвлення» - навів приклади використання погрозливого забарслення у тваринному світі.

В рамках проведення природничого тижня, вчитель географії - Баланщук І. С. разом із учнями 6-Б, 6-М та 7-А класу, оформили тематично інформаційну дошку стінгазатеми та плакатами. 3 березня відбувся брейн-ринг "У світі дикої природи" із учнями 6-М класу, приуроченого до Всесвітнього дня дикої природи. 4 березня на учнів 7-А класу чекала віртуальна подорож  "Морськими просторами Євразії". Тиждень закінчився для учнів 6-Б класу географічною вікториною "Багатства рідного краю".

Горбатюк О. Г. у 5 А класі провела виховний захід " Люби, знай, оберігай свій рідний край"- пригодницьку гру - квест ,  в ході якої  була проведена весела подорож – змагання, яка допомогла зрозуміти красу навколишньої природи,  привернула увагу до проблем екології, показала значення природи в нашому житті, а ще перевірила  ерудицію гравців, вміння  працювати в команді, прагнення допомагати один одному. А також допомагла задуматися, а що можемо зробити ми  для охорони навколишнього середовища.

Учителем географії Усатюк О. Я. у 8-А класі була проведена інтелектуальна гра " Я люблю Україну!" Змагались дві команди "Калина" і "Верба".

Переглядів: 187 | Додав: ludmila | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2021  »