Субота, 20.04.2024, 10:23

Головна » 2020 » Вересень » 6 » Початок нових знань, нових успіхів на шкільній ниві - 2020
Початок нових знань, нових успіхів на шкільній ниві - 2020

День знань — це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, нових успіхів на шкільній ниві. Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого й цікавого.

Карантинні заходи внесли свої корективи в святкування Дня знань, тому  на подвір’ї школи зібралися тільки першокласники та учні 11-х класів. Зі словами привітання перед присутніми виступила директор школи Людмила Кравченко, яка привітала всіх з чудовим святом Днем знань, яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажала всім учням, батькам, учителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні.

Перший дзвоник – це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів-першокласників. Цього року для 68-х першокласників, які переступили поріг нашої школи, розпочнеться цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни знань. Першокласники школи ретельно готувалися до свята. У виконанні ансамблю дівчаток пролунала пісня «Перший дзвоник», а родзинкою свята став танець у виконанні першокласників та одинадцятикласників.

Зі свята першокласники пішли не з пустими руками, вони отримали подарунки  від народного депутата  та цікаві ігри від учнів одинадцятого класу.

Для одинадцятикласників цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. Сьогодні випускники востаннє переживають зустріч з першим шкільним дзвоником, бо через рік для них закінчиться шкільне життя.

Для учнів 2-10 класів  в охайних, щойно відремонтованих класних кімнатах класні керівники підготували тематичні перші уроки, святкові програми, розважальні заходи, квести на свіжому повітрі. Адже наші класні керівники - найкращі в місті!

Свято пройшло з дотриманням протиепідемічних заходів.

2020/2021 навчальний рік розпочато! Усім бажаємо міцного здоров’я, творчих злетів. Хай навчальний рік буде успішним!

Переглядів: 238 | Додав: ludmila | Рейтинг: 2.7/3

«  Вересень 2020  »