П`ятниця, 29.03.2024, 04:10

Головна » 2022 » Листопад » 7 » 24.09.2022-28.10.2022 Безпечні канікули
24.09.2022-28.10.2022 Безпечні канікули

Напередодні осінніх канікул в класних колективах пройшли інформаційні заходи щодо безпечної поведінки учнів під час канікул. Особливо гостро стоїть це питання саме зараз, коли в країні йде війна. Учні ще раз повторили правила дорожнього руху, прокоментували дії населення під час надзвичайних ситуацій різного характеру, переглянули відео та презентації за тематикою зустрічей. Головне для кожного з нас - це суворо дотримуватися всіх правил безпеки та не нехтувати сигналами повітряної тривоги. Бережіть себе та своїх рідних!

Дорогі учні, нагадуємо вам про необхідність дотримання правил техніки безпеки та поведінки аби уникнути травмування!
Шановні батьки, з Вашими дітьми перед виходом на канікули було проведено бесіду щодо попередження усіх видів дитячого травматизму під час канікул. Прохання проводити такі бесіди вдома та радити дітям дотримуватися правил поведінки для збереження їх життя та здоров'я.

Крім того, ми підготували для вас низку порад як зробити їх безпечними та цікавими!  UNICEF Ukraine та ДСНС України підготували для школярів два інтерактивні онлайн-відео з мінної безпеки. 15-хвилинні ролики містять інформацію, яка вбереже дітей від вибухонебезпечних предметів, що залишають окупанти в українських лісах, містах і селах.

Інтерактивний урок із мінної безпеки для старшої школи: https://www.youtube.com/watch?v=XAs_uq3T8Ps

Інтерактивний урок із мінної безпеки для молодшої школи: https://www.youtube.com/watch?v=HO8j9_p_K90

ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ І ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ УЧНІВ НА ОСІННІХ КАНІКУЛАХ

1. Необхідно бути обережним, уважним на вулиці, при переході дороги; дотримуватися правил дорожнього руху.
2. Дотримуватися правил техніки безпеки при прогулянках в лісі, на річці.
2.1. Забороняється розпалювати багаття.
2.2. Будьте обережними біля водоймищ. Не влаштовуйте ігри поблизу водоймищ.
2.3. Бути обережними при відвідуванні лісового масиву.
2.4. Забороняється вживати в їжу малознайомі і незнайомі гриби та ягоди.
3. Необхідно дбати про своє здоров'я; проводити профілактичні заходи проти грипу і застуди.
4. Бути обережним при контакті з електричними приладами, дотримуватися техніки безпеки при включенні і виключенні телевізора, електричного праски, чайника і т.д.
5. Дотримуватися техніки безпеки при користуванні газовими приладами.
6. Дотримуватися часового режиму при перегляді телевізора і роботі на комп'ютері.
7. Дотримуватися техніки безпеки при роботі з колючими, ріжучими інструментами.
8. Бути обережним у поводженні з домашніми тваринами.
9. Забороняється перебувати на вулиці без супроводу дорослих  після 21.00 години.
10. Пам’ятайте про правила поведінки під час пандемії Covid-19. Дотримуйтеся соціальної дистанції. Не забувайте про часте миття рук з милом та перебування в громадських місцях у масці.

Любі учні, дбайте про своє здоров’я та життя!
  Шановні батьки, під час канікул відповідальність за життя та здоров’я дітей несете Ви!

Бажаємо гарних канікул!!!

З повагою адміністрація закладу