Субота, 20.04.2024, 18:26

Головна » 2017 » Жовтень » 28 » Шановні батьки майбутніх першокласників 2018 року!
Шановні батьки майбутніх першокласників 2018 року!

Висловлюю щиру подяку всім вам за високу довіру до нашої Христинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2. Про таку довіру свідчать численні заяви про зарахування в школу ваших дітей.

Розумію, що ця довіра спонукає наш колектив працювати ще краще. Знаю, що кожен із вас дещо хвилюється, адже від вибору школи у великій мірі залежить не тільки успішне подальше навчання майбутнього школяра, але, можливо, і подальше становлення як обдарованої особистості. Для ваших родин цей період – важливий і відповідальний рубіж, за яким у вас побільшає турбот, зміниться звичне життя родини.  ?

Школа готова стати в цей час вашим надійним партнером, а наші педагоги - порадниками і помічниками у ці надважливі місяці підготовки до школи.

Психологи вважають, що окремі діти неохоче йдуть до школи, боячись зустрічі з новим і невідомим. Саме для цього, щоб діти якомога більше знали про школу, ми вже сім років поспіль реалізуємо проект «Дошколярик», в рамках якого проводяться заходи, спрямовані на успішну адаптацію наших майбутніх школяриків до навчання.

Приємно, що цьогорічні заняття викликають підвищений інтерес батьків, що вселяє надію і на нашу подальшу співпрацю.

Це дуже важливо, щоб діти якомога більше знали про школу, відчували, що їх тут чекають і люблять, зрозуміли, що в школі цікаво, весело і класно.

Ми намагаємось заздалегідь познайомити дітей з майбутніми однокласниками, самою атмосферою шкільних занять. До роботи з ними залучаються вчителі,що працюють в початковій школі, а також практичний психолог.

Я із великим задоволенням спостерігаю щосуботи вашу зацікавленість в тому, щоб наші майбутні школярики були якнайкраще підготовлені до навчання і це мене надзвичайно радує.

Шановні батьки!

Ми зробимо все залежне від нас, щоб вашу довіру виправдати, а ви пишалися школою, у якій навчатимуться ваші діти.

Директор школи Л.П.Кравченко

Переглядів: 517 | Додав: ludmila | Рейтинг: 0.0/0