П`ятниця, 29.03.2024, 09:26

Головна » 2019 » Вересень » 19 » Вибори Президента школи – 2019
Вибори Президента школи – 2019

З метою підвищення ефективності учнівського самоврядування, активному сприянню розвитку учнів, як свідомих особистостей, становлення їхньої думки та поглядів було запропоновано проект «Вибори Президента школи – 2019».  Завдання проекту було в тому, щоб залучити учнів до участі у виборах, адже - це обов’язок перед шкільною громадою, у якій вони навчаються, діють і живуть.

Проект «Вибори Президента школи – 2019» був оголошений для учнів 6-11 класів. З 3 по 9 вересня розпочалася реєстрація бажаючих  взяти участь у виборах Президента школи. Було зареєстровано 10 заяв, але згодом деякі учасники забрали свою кандидатуру. Перед учнями нашої школи постали такі кандидати у Президенти школи: Стасишина Анастасія (6-А), Кравчук Діана (7-В), Миханчук Микола (8-А), Семененко Влада (9-А), Березюк Олександр (9-Б). З 10 по 17 вересня відбулася передвиборча агітація учасників шляхом спілкування, використання та розміщення рекламних плакатів, Інтернет-роликів. За цей час кожен з кандидатів створив свою власну програму, в якій вказав всі свої наміри та побажання виконуючи обов’язки Президента школи. 17 вересня 0 14:00 в актовій залі пройшов захист виборчих програм кандидатів на тему: «Що я можу вам запропонувати!?». Кожному учаснику було відведено регламент до 5 хвилин представлення своєї програми, потім відповідь на запитання від аудиторії, і дебати між самими представниками.

Треба відзначити, що всіх присутніх вразили разючі зміни на краще всіх претендентів. Вони говорили, що зміни в школі треба починати перш за все з себе. Тому охайний зовнішній вигляд, старанна підготовка до уроків, активність у всіх шкільних заходах, стали нормою для цих учнів. А на самій зустрічі з виборцями всі трималися дуже достойно і коректно, давали відверті відповіді на всі поставлені запитання, навіть на ті, які мали про вокативний характер. Щирість і прагнення вдосконалення роботи учнівського самоврядування з боку кандидатів, небайдужість в обговоренні шкільних проблем всіх присутніх учнів, дають надію, що спільними зусиллями, життя в школі буде ще цікавішим. Після цієї зустрічі буде не просто зробити свій вибір. Адже достойний кожен!

У рамках програми було надруковано 400 бюлетенів, а також виготовлено скриньку для таємного голосування.

18 жовтня з 9:15 по 15:00 відбулися самі вибори, школа помітно пожвавішала, адже зробити свій вибір з'явилося чимало охочих.

У виборах взяли участь 179 учнів (6-11 кл.). За підсумками шкільних виборів переможцем став учень 9-Б класу – Березюк Олександр, який набрав абсолютну більшість голосів (111).

19 жовтня в актовій залі відбулася інавгурація Президента школи Христинівської ЗОШ І-ІІІ ст.. №2, на якій адміністрація школи привітала та нагородила посвідченням Президента школи Березюка Олександра, побажавши високих досягнень на новому шляху та успіхів у роботі.

Переглядів: 325 | Додав: ludmila | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2019  »