П`ятниця, 26.04.2024, 00:55

Головна » 2012 » Вересень » 6 » 1 вересня 2012-2013н.р. Перший дзвінок. Свято першокласника
1 вересня 2012-2013н.р. Перший дзвінок. Свято першокласника

Як довго чекали  на першу свою святкову лінійку майбутні першокласники. І ось вони — у новеньких шкільних формах, з величезними букетами квітів, схвильовані — вишикувались у чеканні. "Здрастуй, школо!" звучить у виконанні Жучкової Каті. Під  мелодію "Маленькая страна” ведучі свята  запрошують першокласників до  шкільної родини. Сьогодні маленьких учнів ведуть у країну знань Найдюк Надія Василівна та Бойченко Людмила Борисівна. Директор оголошує про відкриття свята. Вперше, як дорослі, слухали гімн урочисто і з почуттям гордості. Потім усіх вітають директор школи Кравченко Людмила Петрівна та присутні гості - Білецька Маргарита Володимирівна та Наконечний Микола Петрович. [ ?] З великою радістю та вдячністю школа отримала в подарунок два радіомікрофони. Серйозність моменту та врочистості розвеселила поява Маші на велосипеді. Улюблений дитячий персонаж забажала познайомитися з майбутніми учнями.  Дітлахи не розгубились і відповіли веселими віршами про своє ставлення до школи. Не обділили своєю присутністю малечу і казкові герої. Королева Знань, Айболить, Мальвіна, Попелюшка, Буратіно прийшли з подарунками.  Буратіно вручив чарівний ключ від знань. Першачки відповіли обіцянкою вчитись тільки на відмінно. Одиннадцятикласники теж із традиційними подарунками та солодким пахучим короваєм привітали малюків. Своє напутнє слово з хлібом-сіллю сказали й батьки майбутніх учнів - Мислюк Анастасія  Дмитрівна та Любчич Петро Володимирович. І ось довгоочікуваний перший дзвінок у руках Приймак Наташі та Гулеші Олександра. Їх  підтримала піснею про перший дзвінок  Мальвіна (Сидун Яна). Гарна прикмета для тих, хто вирушає в дорогу, пройти під веселкою. Це і надія, і дороговказ, який веде до щастя. Отож, упевненим і бадьорими кроком учні виходять із лінійки  назустріч новому шкільному року. Першими у веселкову путь рушили майбутні першокласники у супроводі одинадцятих класів. На виході зі школи всі вишикувались. Прапороносці на чолі колони, учні з емблемою свята  та веселковим промінням  ведуть першокласників на  Центральну площу міста, де на них чекає захоплююча конкурсно-розважальна концертна програма, підготовлена Школою Мистецтв. Міський голова  Наконечний Микола Петрович  для малечі приготував чудові подарунки  на  згадку про цей святковий день, які вручили дітлахам величезний білий Мішка та Червона Шапочка. Поверталися до школи втомлені та щасливі. А в класах уже чекав смачнючий солодкий стіл від батьків. Свято вдалось!

Переглядів: 1175 | Додав: ludmila | Рейтинг: 5.0/1

«  Вересень 2012  »