П`ятниця, 13.12.2024, 04:41
Вітаю Вас Гість | RSS


Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 1056
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Для майбутніх першокласників

 
  Школа… Наша домівка і наше життя.
Щодня ми заходимо в її відкриті двері. Заходимо зранку, коли в коридорах тихо і навчальні кабінети тільки прокидаються в очікуванні галасливої дітвори. Увесь день ми живемо з нею одним життям: учимо, виховуємо, турбуємося. Допомагаємо заглянути в майбутнє, зробити крок назустріч мрії. Увечері, коли у її стінах змовкає гамір і чути лише шепіт класної дошки та зітхання парти, ми закриваємо за собою шкільні двері, аби завтра знову повернутися…
А далі… далі нова зустріч з тими, заради кого йдемо до школи, знайомство з вами, нашими майбутніми вихованцями.
Ласкаво просимо у нашу школу, школу, яка стане дороговказом кожному, хто ступить на її поріг.

Ми чекаємо на вас!

Шановні батьки майбутніх першокласників 2023-2024 навчального року!

У 2023– 2024 навчальному році

з першокласниками працюватимуть люблячі дітей і свою професію,

доброзичливі і вимогливі, толерантні і наполегливі, фахово компетентні педагоги.

Педагоги розвивають у дітей творчі здібності, підтримують їхні обдарування, формують навички самоосвіти особистості, виховують загальнолюдські моральні якості, патріотизм, національні почуття, повагу до народних традицій.

Дзюбенко Наталя Сергіївна, Березовська Таїса Олександрівна, Білоусова Людмила Іванівна

 Прийом дітей до 1 класу

Зарахування до школи буде відбуватися згідно з Наказом Міністерства освіти і науки  України № 367 від 16.04.2018.

Для зарахування дитини до 1 класу батьки або особи, які їх замінюють, подають:

  • заяву на ім'я директора  закладу,

  • копію свідоцтва про народження дитини,

  • медична довідка за формою первинної облікової документації № 086-1/о ( до 1 вересня 2021 р.)

 

Зарахування до 1-го класу відбуватиметься:

  •  діти з території обслуговування нашої школи з вулиці: О.Береста, Володимирська, Садова, Комінтерна, В.Стуса, Вокзальна, Симиренків, Набережна, Першотравнева, Гайдамацька, В.Симоненка, П.Орлика, Р.Шухевича, Космонавтів, В.Чорновола, Музична, М.Наконечного, Шевченка, Соборна, Українська, Небесної Сотні, І.Валюка, Станційна, В.Олійника, В.Любчича, І. Мазепи, М.Старицького, Сивокобиленка, Турчака, Молодіжна, Лесі Українки, Кармелюка, Ярослава Мудрого, Сергія Попика, Коцюбинського, Крайня, І. Богуна (Фрунзе), П.Сагайдачного; пров: Крайній, Кірова, Матросова, Орлика, В.Симоненка, Набережний, Вокзальний, В.Стуса

  • діти, чиї старші брати та сестри вже навчаються в ОЗО "Христинівський ліцей";

  • діти працівників закладу;

  • діти, батьки яких не проживають на території обслуговування школи, але бажають навчатися в нашій школі .                                                                             

                                           

Шановні батьки майбутніх першокласників!

18 лютого 2023 року розпочинає свою роботу ШКОЛА майбутнього першокласника "Дошколярик".

Щосуботи о 10 годині ранку на Вас і Ваших дітей чекатимуть досвідчені педагоги -

Дзюбенко Наталя Сергіївна, Березовська Таїса Олександрівна, Білоусова Людмила Іванівна
Заняття проводяться безкоштовно.
 
Шо потрібно майбутньому першокласнику!

Набір необхідного канцелярського приладдя залежить від вимог вчителя. Особливо актуально це для початкової школи. 
Нижче ми наводимо ПРИБЛИЗНИЙ СПИСОК КАНЦТОВАРІВ ДЛЯ ПЕРШОКЛАСНИКА.

1. Зошити в клітинку, 12 або 18 аркушів (5 штук)

2. Зошити в косу лінійку, 12 або 18 аркушів (5 штук). 
У більшості шкіл вчителі початкової школи просять батьків купувати зошити найпростішого дизайну, зеленого кольору. Яскраві обкладинки відволікають увагу дітей, крім того, можуть викликати заздрість однокласників. 
Купуючи канцтовари для школярів, варто прислухатися до вимог вчителя щодо кількості аркушів у зошиті. Адже вчительці зручно, щоб зошити у всіх учнів закінчувалися приблизно в один час.

3. Альбом для малювання / папка для акварелі (1 штука) 
Папір для малювання у вигляді альбому або папки з листами знадобиться першокласнику на уроках малювання. 
Альбом зручний тим, що всі малюнки дитини зберігаються в одному місці. Використовується зазвичай для зберігання малюнків, намальованих олівцем та фломастерами.

Для акварельних малюнків зручніша папка для акварелі, тому що вологий лист за час уроку не встигає висохнути, малюнок може розмазатися та втратити вигляд, якщо його покласти до альбому.

Малюнки, які зберігаються в альбомі, не можна повісити на виставку дитячих робіт у класі.

4. Кольоровий папір (2 пачки)

5. Кольоровий картон (2 пачки) 
Кольоровий папір і картон використовуються дітьми на уроках праці. 
У магазинах Ви побачите величезну кількість наборів з листами, що відрізняються якістю та ціною. При покупці пам'ятайте, що чим гарніший папір Ви купите, тим гарнішими будуть аплікації Вашої дитини.

Ми рекомендуємо придбати декілька пачок паперу та картону, тому що в одній пачці яскраві кольорові листи швидко закінчаться, і дитині доведеться користуватися варіантами, що залишились, чорними та коричневими.

6. Ножиці (1 штука) 
Головна вимога, що пред'являється до ножиць, — щоб вони добре різали. Дитина не повинна відчувати труднощів при різанні картону або паперу. Зазвичай в школах просять приносити ножиці з трохи закругленими кінцями, щоб діти випадково не травмували один одного.

7. Клей (2 штуки) 
Придбати потрібно як мінімум два тюбики з клеєм: один з них дитина буде носити з собою до школи, а другий — використовувати для виконання домашніх завдань.

Для школи краще всього купити клейкий олівець. Цей тюбик має невеликий розмір та його не можна пролити.

Для дому краще купити або теж олівець, або рідкий клей ПВА. Краще, якщо тюбик з клеєм буде мати клапан для нормування кількості клею, що видавлюється.

8. Прості олівці (10 штук) 
Простих олівців краще купити побільше, тому що діти використовують їх часто, а значить часто втрачають або ламають грифель.

Краще використовувати олівці типу ТМ (твердо-м'які).

9. Кольорові олівці (2 набори) 
Як би не любив малювати Ваш першокласник, у школі йому, швидше за все, знадобляться кольорові олівці лише шести основних кольорів. Краще придбати два набори, один з яких дитина буде використовувати вдома, а другий — у школі.

10. Точилка (2 штуки) 
Точилка, куплена для першокласника турботливими батьками, повинна добре точити олівці. Адже вдома Ви завжди зможете допомогти синові або дочці поточити олівець, а в школі дитина буде точити зламані олівці самостійно.

Після покупки точилки розпакуйте її та перевірте якість заточки. Якщо виникнуть проблеми, купіть іншу точилку.

11. Лінійка 20 – 25 см (2 штуки) 
Лінійка може бути дерев'яною та пластмасовою. Багато вчителів просять батьків купувати дерев'яні лінійки, тому що вони менше ковзають по паперу, і ними важче «клацнути» сусіда по лобі.

12. Пластилін (1 набір) 
Пластилін краще купувати такий, що не липне до рук. Пам'ятайте: чим гарніший буде пластилін, тим симпатичніше буде виглядати виліплена з нього фігурка!

13. Дощечка для ліпки (1 штука) 
У класі дітям забороняється ліпити пластилінові «кульки» та «трубочки» безпосередньо на парті. Для цих цілей використовується спеціальна дощечка, яку ми також додали до списку необхідних канцтоварів для школяра. На цих же дощечках потім зберігається виставка дитячих виробів.

14. Фарби акварельні (1 штука) 
Краще придбати набір з дванадцяти кольорів.

15. Фарби Гуаш (1 штука) 
Купіть один набір з дванадцяти кольорів.

16. Пензлі (3 штуки) 
Краще придбати набір, що складається з трьох-шести пензликів різного розміру. Оптимально використання пензлів, щетина яких виконана з «поні» або «білки».

Також дитині може знадобитися пензель для клею.

18. Авторучки (10 штук) 
Авторучка — одне з найбільш затребуваних канцелярських приладь в школі. При виборі ручки намагайтеся не купувати надто яскраві й дорогі варіанти. Чим простіша ручка першокласника, тим вона краща. Не купуйте авторучку, яка вміє «клацати».

Для школи потрібні кулькові авторучки синього кольору. Краще, якщо корпус ручки буде прозорим. Це допоможе дитині оцінити, як скоро в ручці закінчиться паста.

Капілярні та гелеві авторучки краще відкласти до старших класів.

19. Палички для лічби (1 набір) 
На початковому етапі навчання на уроках математики використовують палички для наочного розуміння додавання та віднімання.

20. Каса літер та цифр або віяла (1 штука) 
Віяло використовується на уроках вчителем та дозволяє оцінити якість засвоєння дитиною пройденого матеріалу. Краще придбати одне віяло з цифрами, одне с голосними літерами та одне віяло с приголосними літерами.

Для тих же цілей можуть використовуватись каса літер та складів.

21. Обкладинки для підручників та зошитів (по 20 штук) 
Обкладинки знадобляться для зошитів та для підручників. Розмір обкладинки для зошитів — стандартний. Обкладинки для підручників підбираються індивідуально під кожну видану або придбану книжку.

22. Гумка для стирання (2 штуки) 
Основна вимога до гумки — вона повинна легко витирати лінії, намальовані простим олівцем, та не залишати розводів. У магазині канцтоварів Ви без зусиль знайдете відповідну.

23. Підставка для олівців (1 штука) 
Для зберігання олівців краще придбати спеціальну підставку або склянку. Як правило, в школі закупівля підставок проводиться організовано для всього класу. Підставку для дому потрібно придбати самостійно.

24. Підставки для підручників (1 штука) 
Щоб школяру було зручно виконувати домашні завдання за підручником, необхідно купити підставку для книг. Ми радимо купувати повністю металеві варіанти. Вони більш важкі, але й більш стійкі — не перевертаються під вагою книг.

25. Папка для зошитів (1 штука) 
Папка для зошитів допоможе зберегти зошити рівними та непом'ятими в шкільному ранці. Незважаючи на те, що більшість сучасних ранців має спеціальне відділення для зошитів, ми все-таки рекомендуємо придбати папку. У цьому випадку, при підготовці до уроку школяру досить буде дістати папку з портфеля, та витягнути зошит вже на столі, а не ритися в пошуках потрібного зошита у темних надрах ранця. Краще вибирати папку із застібкою на липучці.

26. Пенал (1 штука) 
Пенал обов'язково знадобиться першокласнику для зберігання ручок, олівців і гумок. Купити можна як «порожній» пенал, так і пенал «з наповненням» — в який виробник вже поклав потрібні дитині, на його думку, олівці та ручки.

Вчителі перших класів радять батькам купувати м'які пенали, які не будуть «стукати» при викладанні та якими не можна нанести травму сусідові по парті. Пенали без індивідуальних секцій для ручок та олівців мають меншу вагу, та в них швидше прибирати шкільне приладдя. Мінусом такого пенала є складність пошуку потрібного олівця. В пеналі з відділеннями для ручок все навпаки — довго прибирати, зате легко шукати.

Для Вашої зручності ми наводимо короткий список канцелярського приладдя для школяра, який можна роздрукувати ПРОСТО та взяти з собою до магазину!

Канцтовари для першокласника

  1. Зошити в клітинку, 12 або 18 аркушів (5 штук)
  2. Зошити в косу лінійку, 12 або 18 аркушів (5 штук)
  3. Альбом для малювання / папка для акварелі (1 штука)
  4. Кольоровий папір (2 пачки)
  5. Кольоровий картон (2 пачки)
  6. Ножиці (1 штука)
  7. Клей (2 штуки)
  8. Прості олівці (10 штук)
  9. Кольорові олівці (2 набори)
  10. Точилка (2 штуки)
  11. Лінійка 20 — 25 см (2 штуки)
  12. Пластилін (1 набір)
  13. Дощечка для ліпки (1 штука)
  14. Фарби акварельні (1 штука)
  15. Фарби Гуаш (1 штука)
  16. Пензлі (3 штуки)
  17. Авторучки (10 штук)
  18. Палички для лічби (1 набір)
  19. Каса букв і цифр або віяла (1 штука)
  20. Обкладинки для підручників і зошитів (по 20 штук)
  21. Гумка для зтирання (2 штуки)
  22. Підставка для олівців (1 штука)
  23. Підставка для підручників (1 штука)
  24. Папка для зошитів (1 штука)
  25. Пенал (1 штука)
Організація навчально-виховного процесу в 1 класі
 
До 1 класу загальноосвітнього навчального закладу зараховуються діти, як правило, з 6 років. Наповнюваність перших класів не перевищує 30 учнів. Термін навчального року: з 1 вересня по 31 травня.
 
Тривалість уроків – 35 хвилин, перерв – не менше 15 хвилин, великої перерви – не менше 30 хвилин. Домашні завдання в першому класі не задаються. Розвантажувальний день – четвер. Навчальне навантаження на дітей протягом перших двох тижнів обмежується трьома уроками на день (Лист МОН України від 10.12.2004 № 1/9-633 „Про організацію навчання учнів початкових класів”).
 
З метою уникнення перевантаження та забезпечення адаптації учнів 1 класу до шкільного навчання протягом першого місяця проводиться щоденно один з уроків на свіжому повітрі або в іншій позаурочній формі.
 
Оцінювання навчальних досягнень учнів здійснюється відповідно до „Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи” (2008). Здійснюється перевірка з читання та списування, але оцінювання забезпечується вербально.
Для учнів початкової ланки функціонує група продовженого дня.
У післяурочний час діти можуть відвідувати :
- додаткові заняття з „Комп’ютерної азбуки”,
- гурток малювання "Веселкова палітра”, 
- хореографічну студію,
- спортивні секції,      
 
     Для майбутніх першокласників працює підготовча група "Дошколярик”. 

 
"Від п'ятилітньої дитини до мене тільки крок,
 від народження до п'ятилітнього - страшна відстань”
Л. Толстой
   Скоро до школи ... Цієї осені або через рік ваша дитина переступить її поріг. У прагненні допомогти йому впевнено зробити цей крок батьки часом збиваються з ніг у пошуках установ і приватних практиків, які готують дітей до вступного співбесіди. І забувається проста істина: освіта може зробити дитину розумним, але щасливим робить його лише душевний, розумно організоване спілкування з близькими і коханими людьми - родиною. У ваших силах створити в сім'ї саме таку обстановку, яка не тільки підготує дитину до успішного навчання, але і дозволить йому зайняти гідне місце серед однокласників, відчувати себе в школі комфортно.

Поради батькам майбутніх першокласників

1. Найчастіше діліться з дитиною спогадами про щасливі миті свого минулого.
Початок шкільного життя - велике випробування для маленької людини. Цей момент легше переживається дітьми, у яких заздалегідь склалося тепле ставлення до школи. Таке ставлення складається з зіткнень з минулим досвідом близьких людей. Перегорніть разом з дитиною сімейний фотоархів. Це заняття винятково корисно для всіх членів сім'ї. Повернення до кращих миттєвостей минулого робить людину сильніше і впевненіше в собі. Ваші добрі спогади про шкільні роки, смішні історії зі шкільного життя і розповіді про друзів дитинства наповнять душу дитини радісним очікуванням.
2. Допоможіть дитині опанувати інформацією, яка дозволить йому не губитися.
Як правило, діти цього віку на питання: «Як звуть твою маму?» - Відповідають: «Мама». Переконайтеся, що ваша дитина пам'ятає своє повне ім'я, номер телефону, домашню адресу, імена батьків. Це допоможе йому в незнайомій ситуації.
3. Привчіть дитину утримувати в порядку свої речі.
Успіхи дитини в школі багато в чому залежать від того, як він вміє організовувати своє робоче місце. Ви можете зробити цю нудну процедуру більш привабливою. 
Вхід на сайт
Новини osvita.ua
Дзвінки безкоштовно
Національна дитяча гаряча лінія
 
Пошук
Календар
«  Грудень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів

Copyright MyCorp © 2024