Середа, 17.04.2024, 10:42
Вітаю Вас Гість | RSS


Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 1052
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Учень року 2010-2011

2009 року стало гарною традицією проводити конкурс "Учень року”, що в кінці навчального року перетворюється у величне свято "Вернісаж особистостей".

Сузір'я слави

Учень року - 2011 (докладніше про свято)

У конкурсі «Учень року — 2011» переможцями стали 24 учні:
«Кращий знавець рідного слова» - Костенко Дарина (11-а), Кучай Катерина (6-б); Галушко Олена (8-в);
"Журналіст року" - Цимбал Тетяна (7-а);
«Кращий знавець англійської мови» - Брицький Олександр (10-б);
«Юний математик» - Головащенко Ірина (8-в), Хуртасенко Ірина (10-а);
«Юний географ» - Царук Дмитро (10-а);
«Юний фізик» - Куровська Ірина (11-а);
«Юний біолог» - Похилюк Вікторія (11-а), Байда Оксана (11-а);
«Юний хімік» - Ляховченко Альона (10-а);
«Юний пошуківець» - Козак Ірина (11-б);
«Юний науковець» - Висоцький Владислав (9-а);
«Надія великого спорту» - Журавель Максим (10-а);
«Таланти року» - Волошина Анастасія (7-а), Гуць Євгеній (11-а)4
«Активіст року» - Кравченко Євген (11-а); Мігур Ігор (11-а); Мига Руслан (11-а); Передрій Дмитро (11-а).

 

 

 

 

"Золоте серце школи" - Гангур Сергій

» »

 

 

 

 

Похилюк Вікторія -

«Учень року - 2011», «Випускник року — 2011"

Учень року - 2010 (докладніше про свято)

У конкурсі «Учень року — 2010» переможцями стали 23 учні:
«Кращий знавець рідного слова» - Ткачук Анастасія (11-в), Куровська Ірина (10-а)
«Юний поет» - Головата Тетяна (10-б)
«Кращий знавець англійської мови» - Когут Антоніна (11-в)
«Юний математик» - Головащенко Ірина (7-в), Костенко Дарина (10-а)
«Юний історик» - Скоропад Олександр (9-в), Божко Оксана (11-а)
«Юний географ» - Вознюк Дарина (7-в) , Усатюк Віта (11-в)
«Юний фізик» - Висоцький Владислав (8-б)
«Юний біолог» - Даценко Валентина (9-а)
«Юний хімік» - Хуртасенко Ірина (10-а)
«Юний користувач ПК» - Брицький Олександр (9-в), Горохівський Віталій (11-а)
«Юний науковець» - Патрікєєва Наталія (11-в)
«Надія великого спорту» - Ткачук Анна (11-в)
«Талант року» - Волошина Анастасія (7-а), Білозор Віталій (8-б), Жучкова Катерина (5-а).


«Учень року - 2010» - Патрікєєва Наталія

    

Вхід на сайт
Новини osvita.ua
Дзвінки безкоштовно
Національна дитяча гаряча лінія
 
Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів

Copyright MyCorp © 2024