Сучасний стан міжнародних зв’язків України у різноманітних сферах життєдіяльності, вихід її в Європейський та світовий простір, нові політичні, соціально-економічні та культурні реалії потребують певних трансформацій у галузі освіти.
Одним із шляхів забезпечення якісної освіти є міжнародна співпраця закладу, розширення участі учнів, педагогів у проектах міжнародних освітніх організацій і співтовариств.
Міжнародна співпраця здійснюється за напрямами:
міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер» ;
міжнародної гра «Sunflower»/ Соняшникова зірка;
міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка ;
міжнародний конкурс з українсько мови імені Петра Яцика;
мiжнародний математичний конкурс Kangaroo/«Кенгуру»;
співпраця із волонтерами Корпусу Миру США;
спілкування гуртківців шкільного євроклубу з носіями іноземної мови.
Досвід роботи закладу представлено в Міжнародних заходах:
Міжнародних форумах «Сучасний стан науки і освіти в Україні. Стратегія розвитку», «Інноваційний розвиток освіти і науки в Україні. Стан, тенденції та проблеми галузі»-2016;