Вівторок, 05.03.2024, 13:57
Вітаю Вас Гість | RSS


Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 1051
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Найважливіші здобутки школи 2020-2021 навчального року

Найважливіші здобутки школи 2020-2021 навчального року: 

  • 3 переможці ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН
  • ІІ місце  - Довгань Анна, учениця 11-А класу  (секція педагогіка) – учителі Кравченко Л.П., Калиндрузь Л.М.; 
  • ІІ місце  - Ткачук Іван, учень 10-Б класу (секція астрономія) – учитель Сокур О.В.;
  • ІІІ місце - Білоусова Катерина, учениця 10-А класу (секція економічної теорії та історії      економічної думки) – учитель Усатюк О.Я.
  • 7 призерів ІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад;
  • 2 переможці  регіональної учнівсько-студентської олімпіади з музичного мистецтва (УДПУ ім.Тичини),
  • 3 переможці XІ обласного  регіонального  конкурсу вокальної та інструментальної майстерності «Струни серця»,
  • 3 переможців  регіональної учнівсько-студентської олімпіади з хореографічного  мистецтва (УДПУ ім.Тичини),
  • 3 переможці Всеукраїнської  інтернет олімпіади "На урок" з мистецтва,
  • 3 переможці Обласного фестивалю математичних ідей,
  • 3 переможці ІІ етапу ХVІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика;
  • 25 переможців у  Інтернет-Олімпіаді з інформатики;
  • 5 переможців у  Інтернет-Олімпіаді з фізики;
  • 2 переможці у  Інтернет-Олімпіаді з біології;
  • 3 переможці інтернет-олімпіади з англійської мови;
  • 1 переможець у  Інтернет-Олімпіаді з хімії;
  • 1 переможець у  Інтернет-Олімпіаді з географії.

Гуральник Катерина - диплом ІІ ступеня  Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Соловйов Арт».

Редколегія шкільної газети «Вулик». Міжнародний конкурс дитячої творчості,  радіо, преси і демократії «Золота  осінь Славутича - 2020».  Виборола  нагороди в різних номінаціях:

  • І місце в номінації  «Медіа проект»;
  • ІІ місце в номінації «Молодіжна демократія»;

Театральний колектив «Мальва» стала переможцем обласного етнофесту-конкурсу «Чудасія на Андрія»  відеофільм обрядового дійства « Андріївські вечорниці» зайняв ІІ місце у I категорії: «Обряди», номінація  «Відеофільм народного свята»

Хореографічний колектив «Акварелька». Лауреат ІІ ступеня у XIV дистанційний Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв "Квітуча країна", творчий проект "Тріумф - Fest" Лауреат ІІ ступеня.

Студія образотворчого мистецтва «Фантазія»: Громова Ульяна - Лауреат Обласного  літературно-мистецького конкурсу «Роду криниця віща» та  обласного етапу заочного Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів "Моя Україно!";

Спортивні досягнення  Цовбун Анастасія - І місце у відкритому чемпіонаті Черкаської області з грепплінгу, І місце у відкритому чемпіонаті України з грепплінгу; 

 У Всеукраїнському  математичному конкурсі «Кенгуру - 2020» взяли участь 79 учнів  школи .

Показали такі результати:

  • «відмінний результат» -10 ;     «добрий результат» - 69.

У Міжнародному конкурсі з математики «Кенгуру - 2021» взяли участь 20 учні школи. 

У Міжнародному інтерактивному природничому конкурсі "Осінній  КОЛОСОК-2020” взяли участь 125 учнів школи.

У Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник» взяли участь «65 учасників, учні 5-11 класів (вчителі Пилипишина Н.М., Жучкова О.Г., Кравченко Л.П.).

Взяли участь:

  • Національний онлайн-уроку  «Що таке Парламент та як він впливає на моє життя?», 75 учасників (вчителі Кравченко М.В., Бурчак Н.Б., Пасічним Р.В.);

  • XII Всеукраїнський фестиваль-конкурс талантів «Гармонія душі» - диплом І ступеня (Рак Денис учень 8А класу) (учитель Желєзна В.О.);

  • ІX обласний регіональний конкурс вокальної та інструментальної майстерності «Струни серця» (дистанційно ) - диплом ІІ ступеня (Рак Денис, учень 8А класу) (учитель Желєзна В.О.);

  • ХІ Міжнародний  багатожанровий дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв “Зіркова Весна”- диплом І ступеня  (Рак Денис, учень 8А класу) (учитель Желєзна В.О.);

  • Україно-американський дистанційний відкритий фестиваль-конкурс «Spring in New York 2021», за участю Міністерства культури і інформаційної політики України, Міністерства молоді та спорту України – диплом І ступеня (Рак Денис учень 8А класу) (учитель Желєзна В.О.);

У ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка показали такі результати :

  • I місце – Косовець Євгеній 7-А клас (учитель Сивак Л.В.),  Довгань Анна 11-А (учитель Кравченко Л.П),
  • III місце - Колісніченко Маргарита 6-М (учитель Кравченко Л.П., Жучкова О.Г.), Пуш Вікторія, 9-А (учитель Жучкова О.Г.).

У ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика мають такі результати: 

  • I місце - Гудзовська Поліна, 3-І клас (уч. Мігур Л.О.), Косовець Євгеній, 7-А клас (уч. Сивак Л.Г.), Довгань Анна, 11-А (уч. Кравченко Л.П.); 
  • II місце -  Свіщенко Олександра,  4-А клас (уч. Коцюба Н.В.),  Пуш Вікторія, 9-А клас (уч. Жучкова О.Г.), Білоусова Катерина 10-А клас (уч. Пилипишина Н.М.), Дрозденко Анна 4 клас, Сичівська філія ОЗО «Христинівський ліцей»,
  • III місце -  Маргарян Деренік 4-І клас (уч. Пижик І.О.), Ямкова Дарія 3 клас Сичівська філія ОЗО «Христинівський ліцей. 

9 березня 2021 року проведено відбірковий етап змагання Черкаської області зі швидкубінгу „Спритний кубик – 2021“. Участь взяли п'ятеро кмітливців. За результатами змагань перше місце виборов Скоробрещук В’ячеслав (9-А клас),  друге - Мислюк Крістіна (9-Б клас), третє - Колотій Ірина (9-Б клас). У ІІ етапі (обласному) змагань Черкаської області зі швидкубінгу „Спритний кубик – 2021“ за результатами Скоробрещук В’ячеслав (9-А клас) посів 5місць.

Багато вчителів мотивують своїх учнів до участі в інтернет-олімпіадах на інтернет-платформах «На урок», «Всеосвіта»:

  • з фізики 9 учасників (вчителі Сокур О.В., Желєзна В.О.);
  •  з інформатики 28 учасників (вчителі Желєзна В.О., Калиндрузь Л.М.; Цимбал С.М.);
  •  з предметів початкової школи (32 учасника) (вчителі: Мігур Л.О., Білоусова Л.І., Березовська Т.О., Осадча Л.В.)
  • з української мови та літератури, 26 учасників (вчителі Кравченко Л.П., Жучкова О.Г.);
  • з хімії 29 учасників (вчитель Новосельська Н.В.);
  • з біології 20 учасників (вчитель Мислюк А.Д.);
  • з мистецтва 10 учасників (вчитель Цимбал С.М.);
  • з англійської мови 21 учасник (вчителі Сереветна Г.М., Недопьокіна Т.М., Сереветна Г.М.);

Черкаська обласна рада вперше в Україні заснувала стипендію для обдарованих дітей. Представники комісії визначилися з п’ятьма кандидатурами, які мають значні досягнення у спорті, мистецтві та сфері освіти, з-поміж 32 заявок. Білоусова Катерина, учениця 10-А класу увійшла до числа  обраних 5 претендентів та отримуватиме стипендію протягом року.

Крім того, для підтримки творчих та обдарованих учнів школи створено благодійний фонд директора школи. Премією в кінці навчального року відзначаються переможці предметних олімпіад, конкурсів МАН за високі досягнення у навчанні та у науково-дослідницькій діяльності.  У цьому навчальному році такою премією нагороджено 3 учні.

Вхід на сайт
Новини osvita.ua
Дзвінки безкоштовно
Національна дитяча гаряча лінія
 
Пошук
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів

Copyright MyCorp © 2024