Меню сайту
Наше опитування
Статистика
Онлайн всього: 21 Гостей: 21 Користувачів: 0 |
Виховна робота![]() Структура учнівського самоврядування
Президент школи Заступник
Ц Е Н Т Р И:
Навчально-пізнавальний центр «Знання»
Інформаційний Прав та порядку Центр «Милосердя» Центр творчого розвитку «Духовність»
З метою підвищення ефективності учнівського самоврядування, активному сприянню розвитку здобувачів освіти, як свідомих особистостей, становлення їхньої думки та поглядів, стало традицією проведення виборів Президента. Метою виборів є залучити здобувачів освіти до участі у виборах, адже - це обов’язок перед шкільною громадою, у якій вони навчаються, діють і живуть. 15 вересня відзначають Міжнародний день демократії, тому саме в цей день наш заклад демократичним шляхом обрав президента. Вибори Президента УС «СВІТ» ОЗО «Христинівський ліцей – 2020» був оголошений для учнів 6-11 класів. З 9 по 13 вересня відбулася передвиборча агітація учасників шляхом спілкування, використання та розміщення рекламних плакатів, Інтернет-роликів. За цей час кожен з кандидатів створив свою власну програму, в якій вказав всі свої наміри та побажання виконуючи обов’язки Президента закладу. 14 вересня о 14:00 в актовій залі пройшов захист виборчих програм кандидатів на тему: «Яким я бачу свій заклад освіти в майбутньому?», також кожний учасник отримав «домашнє завдання» - розробити логотип нашого навчального закладу. Кожному учаснику було відведено регламент до 4 хвилин представлення своєї програми, потім відповідь на запитання від аудиторії і дебати між самими представниками. 15 жовтня з 8:15 по 15:00 відбулися самі вибори, які були організовані та проведені за всіма законами демократичного суспільства. Все, як у дорослих виборах: таємне голосування, бюлетені, скриньки для голосування, протоколи, висвітлення результатів. У виборах взяли участь 267 учнів (6-11 кл.). За підсумками виборів переможницею стала учениця 8-А класу – Громова Ульяна, за яку віддали свої голоси 98 виборців, а її заступником стала учениця 7-А класу – Стасишина Анастасія, яка посіла друге місце. Поле дії учнівського самоврядування – забезпечення порядку, організація чергування в школі, класних кімнатах, дозвілля на перервах, проведення загальношкільних лінійок, виставок, контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних вимог, організація роботи щодо збереження шкільного майна, підручників, благоустрою території школи, участь в гуртках, секціях, підготовка та проведення конкурсів, свят.
|
Новини osvita.ua
Пошук
Календар
Архів записів
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||