![](http://school2-info.at.ua/_nw/8/s65697017.jpg) ![](http://school2-info.at.ua/_nw/8/s71393255.jpg) ![](http://school2-info.at.ua/_nw/8/s06038812.jpg) ![](http://school2-info.at.ua/_nw/8/s68140868.jpg)
Є імена, що увібрали в себе душу народу, стали часткою його життя. Саме таким для українців є ім’я Тараса Григоровича Шевченка, славетного і величного митця, людини планетарного масштабу. У нашій школі вже стало традиційним проведення виховних заходів, присвячених життю та творчості видатного митця України. Проектна дошка вмістила в себе інформаційні плакати та вислови. Учні школи приєдналися до флешмобу "Кобзар у моєму домі", розповідаючи історію своїх домашніх "Кобзарів".
Класний керівник 8-А класу Усатюк О.Я. провела виховну годину для учнів свого класу безпосередньо в парку Т.Г.Шевченка. Діти читали вірші великого поета, розповідали знайому з дитинства історію його життя. Фотографувалися на фоні пам'ятника. Серед учнів школи відбулися "Шевченківські читання". А маленькі художники поділилися своїми роботами до творів Шевченка.
художники поділилися своїми роботами до творів Шевченка.
![](http://school2-info.at.ua/_nw/8/s42414670.jpg) ![](http://school2-info.at.ua/_nw/8/s56341119.jpg) ![](http://school2-info.at.ua/_nw/8/s06989753.jpg) |