![](http://school2-info.at.ua/_nw/3/s72797308.jpg) ![](http://school2-info.at.ua/_nw/3/s73873268.jpg) ![](http://school2-info.at.ua/_nw/3/s18803141.jpg)
![](http://school2-info.at.ua/_nw/3/s16919122.jpg) ![](http://school2-info.at.ua/_nw/3/s29809240.jpg) ![](http://school2-info.at.ua/_nw/3/s19461153.jpg)
8 травня в Україні запроваджується нова пам'ятна дата – День пам'яті та примирення. Нова пам'ятна дата встановлюється для "вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих". Вшановувати у цей день будуть воїнів, "жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни".
8 травня 2015 року проведено виховні години «1939-1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!» із вшанування пам’яті загиблих воїнів Другої світової війни, учасників АТО. [ ?]
|