![](/_nw/7/s47576730.jpg) ![](/_nw/7/s82295562.jpg) ![](/_nw/7/s68527883.jpg)
Що може бути цікавішим за відомі телепередачі України? Звичайно, стати їх учасниками та ведучими. Що і зробили учні 6-7 класів на вечорі відпочинку "Мозаїка телепередач". Попередньо, на шкільній лінійці, старости класів жеребкуванням отримали "свою" телепередачу, уривок якої їм потрібно було підготувати. Кілька днів на підготовку і… І вечір приніс величезне задоволення та море позитиву для учнів і учителів! |