![](/_nw/6/s46090884.jpg) ![](/_nw/6/s47890927.jpg) ![](/_nw/6/s84628954.jpg)
8 червня у пришкільному таборі веселка не сумував ніхто – ми святкували День Європи. Протягом дня відбувався справжній європейський калейдоскоп, який розпочався вікториною «Що я знаю про Європу», вожаті табору читали і порівнювали європейські казки, дізнавалися цікаві бувальщини з життя європейських митців, було проведено акцію «Україна – це Європа», під час якої діти малювали прапори європейських країн, загін «Невгамовні» власними руками створили стенд «Я – Європеєць». ? |