![](/_nw/12/s00173507.jpg) ![](/_nw/12/s58400688.jpg) ![](/_nw/12/s36031041.jpg)
![](/_nw/12/s02674108.jpg) ![](/_nw/12/s55683574.jpg) ![](/_nw/12/s24751899.jpg)
Зима приносить нам багато теплих родинних свят, традицій та обрядів. 13 грудня ми святкуємо День святого Андрія Первозванного. І хоч Андрій Первозванний — християнський святий, але в народній традиції звичаї і обряди в цей день мають дохристиянський характер: угадування майбутньої долі, заклинання, ритуальне кусання калити та багато іншого. Лідери учнівського самоврядування влаштували для учнів, які навчаються очно традиційне куштування калити. Та не просто, а з конкурсами та веселощами. Майже в кожному класі діти поринули в чарівну атмосферу народних традицій. Найбільше, мабуть, тішилась малеча. Про традиції свята та як спекти гарну і смачну калиту знайомила учнів 2-А класу Ірина Сергіївна. Діти одноголосно запропонували випечені калити передати захисникам, як обереги. З Калитою вас, рідні захисники! |