![](http://school2-info.at.ua/_nw/3/s49953093.jpg) ![](http://school2-info.at.ua/_nw/3/s85557231.jpg) ![](http://school2-info.at.ua/_nw/3/s84567247.jpg)
Мабуть найціннішим скарбом для кожного з нас є родина. Тому 12 грудня 2014 року в школу завітали найрідніші для 7-А класу люди: матусі і татусі, дідусі та бабусі, сестрички та братики. До свята «У родинному колі» всі старанно готувалися під керівництвом класного керівника Калиндрузь Л.М. [ ?]
У родинному колі вони декламувати вірші й гуморески, співали пісні для своїх рідних, які торкнули найтонші струни кожної душі, кружляли у танку. Батьки почули на свою адресу найсолодші слова від своїх дітей, бо вони не просто люблять їх, а пестять і голублять, прощають усі витівки і образи. Розчулені батьки з гордістю дивилися і тішилися своїми дітьми. Звісно смакували калитою і запашними варениками.
Як чудово, що в стінах рідного закладу зібралася вся шкільна родина, щоб краще пізнати один одного, цікаво, творчо відпочити. Такі заходи, окрім позитивних емоцій, дарують учасникам ще й почуття єдності, яке згуртовує шкільний колектив – учнів, батьків та вчителів. |