![](/_nw/12/s91686590.jpg) ![](/_nw/12/s55364279.jpg) ![](/_nw/12/s77011595.jpg)
21 листопада у нашому закладі проведено ряд різноманітних заходів до Дня Гідності та Свободи". Класні керівники ознайомили учнів з історією виникнення свята; пояснили поняття "гідність" та "свобода", розширювали знання учнів про революцію Гідності та Свободи, пояснювали розуміння єдності і цілісності України, усвідомлення себе українцем, почуття особистої відповідальності за долю держави, готовність служити Батьківщині та стати на захист державних інтересів країни. |