![](http://school2-info.at.ua/_nw/1/s95314321.jpg) ![](http://school2-info.at.ua/_nw/1/s15484212.jpg) ![](http://school2-info.at.ua/_nw/1/s22060503.jpg)
23 січня школа брала участь у проекті «Годівниці для птахів» (керівник проекту вчитель біології Мислюк Анастасія Дмитрівна).У холодні зимові дні птахи відчувають голод. І лише ми взмозі допомогти нашим пернатим друзям. [ ?] Найактивнішу участь в акції взяли учні 7-а та 9-в класу(класні керівники Нагайчук Майя Анатоліївна, Бурчак Наталія Борисівна). Виготовлені власними руками годівниці діти, за допомогою дорослих, розвісили у сквері біля школи. Сподіваємося, що вогник доброти не погасне у дитячих серцях. |