Головна » 2020»Квітень»26 » 24.04.2020 Веб-нарада при директору на платформі Zoom
17:59
24.04.2020 Веб-нарада при директору на платформі Zoom
4 квітня відбулася веб-нарада при директорові, до якої долучилися класні керівники на платформі Zoom. Заступники директора Анастасія Мислюк та Ірина Пасічна зробили ретельний аналіз моніторингу організації дистанційного навчання. Під час заходу також обговорювали організацію закінчення навчального року, оцінювання учнів під час карантину, про проведення онлайн-батьківських зборів та особливості роботи з електронним журналом."БАТЬКИ МАЮТЬ ДОСТУП ДО ЕЛЕКТРОННОГО ЖУРНАЛУ, ДЕ Є ВСІ ОЦІНКИ, РЕЗУЛЬТАТИ ТА УСПІХИ ДІТЕЙ. ВОНИ МОЖУТЬ КОНТРОЛЮВАТИ ВЕСЬ ПРОЦЕС НАВЧАННЯ ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ", - підкреслила Анастасія Мислюк.
Світлана Цимбал, заступник директора з виховної роботи, нагадала педагогам про запобіжні заходи щодо профілактики захворювання на коронавірус, наголосила, що карантин – це не канікули, що класним керівникам треба нагадати батькам та дітям про необхідність залишатися вдома, щоб знизити ризик захворювання. $CUT$ Практичний психолог Олексій Кравченко надав педагогам рекомендації, як треба спілкуватися з учнями та батьками під час карантину, як зняти власну психологічну напругу від ситуації, в якій ми зараз опинилися.
Підбиваючи підсумки, керівник закладу Людмила Кравченко побажала всім подальших успіхів та міцного здоров’я.