![](/_nw/7/s88371277.jpg) ![](/_nw/7/s28623291.jpg) ![](/_nw/7/s47019871.jpg)
Як відомо, жертв Голодомору – геноциду українського народу – вшановують щороку в четверту суботу листопада. Цьогоріч цей день пам'яті випав на 24 листопада. Козацький клас (3-Б, класний керівник Бойченко Л.Б.) відзначили цей день напередодні.
Діти ознайомились з історичними передумовами виникнення голодомору, з політикою більшовиків проти українського народу. Людмила Борисівна, маючи за мету розвивати в учнів почуття патріотизму, національної свідомості, виховувати громадян рідної землі, щоб не допустити подібної трагедії, у доступній для третьокласників формі провела урок скорботи "Не погасити пам’яті вогонь" |