![](/_nw/5/s80911545.jpg) ![](/_nw/5/s40126272.jpg) ![](/_nw/5/s84702532.jpg)
![](/_nw/5/s53725589.jpg) ![](/_nw/5/s89950145.jpg) ![](/_nw/5/s70873067.jpg)
День школи – це свято для всіх! Хай лунає в ній завжди учнів радісний сміх. Хай збирають всіх дзвоники ранком щодня, Хай щасливою буде шкільна сім’я! Є різні свята - державні, професійні, сімейні….А день школи - це який? Звісно, сімейний! Це коли всі разом, коли всім весело, коли всі щасливі, коли всі один одним пишаються! 29 травня у нашій школі вперше пройшло свято, якого нема в жодному календарі - «День школи», яке ми маємо надію стане традиційним. Розпочалося свято урочистою лінійкою, яка зібрала усіх учнів та учителів школи. Чудовим продовженням свята став дуже цікавий квест з масою зупинок. Одні діти грали у футбол, інші співали у караоке, малювали, танцювали, брали участь у майстер-класі варіння мила hand made, писали та читали вірші, дівчатка з захопленням чекали своєї черги у «салон краси», в якому їм робили чудові зачіски,макіяж та аквагрим. Чудовим завершенням свята став святковий обід – святкова каша та юшка, які об’єднали усіх в одне сімейне коло. День народження - спільне свято всієї шкільної родини! Саме тому подарунки одержали всі учасники незабутні враження від чудового свята! ? |