![](http://school2-info.at.ua/_nw/0/s82742240.jpg) ![](http://school2-info.at.ua/_nw/0/s64161400.jpg) ![](http://school2-info.at.ua/_nw/0/s84892175.jpg)
У рамках проведення всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» в школі були проведені виховні години. На території школи перекопані й упорядковані клумби, на квітниках висаджено весняні квіти, закладено "смородиновий гай". Проведено акцію «Зустрічаймо птахів» - виготовлення шпаківень своїми руками та розвішування їх на території школи. [ ?]
У рамках цього заходу було проведено конкурс на кращу стінгазету та виставка малюнків, виставка літератури в бібліотеці на екологічну тематику.
![](http://school2-info.at.ua/_nw/0/s08880885.jpg)
|