Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового року. Новорічне свято у кожного з нас асоціюється з подарунками, ялинкою, святковим настроєм та здійснення мрій. Кожен з нас вірить, що Новий рік пройде неповторно, чарівно і незабутньо. Саме так він пройшов і в нашому Христинівському ліцеї. Протягом тижня у кожному класі відбулися новорічні ранки. Дякуючи вихованцям театраальної студії "Мальва", вони пройшли весело, цікаво та незабутньо. В чому ви переконаєтесь, переглянувши трішки пізніше відео-спогад "Привіт, 2022!"
![](/_nw/11/s33516273.jpg) ![](/_nw/11/s59145340.jpg) ![](/_nw/11/s63006504.jpg)
![](/_nw/11/s50448228.jpg) ![](/_nw/11/s09447417.jpg) |