![](http://school2-info.at.ua/_nw/0/s79719405.jpg) ![](http://school2-info.at.ua/_nw/0/s91989360.jpg) ![](http://school2-info.at.ua/_nw/0/s44731278.jpg)
У кабінеті математики було людно й весело - відбувалися справжні українські вечорниці.[?] Ця подія скликає учнів школи вже котрий рік підряд. Господарями свята були учні 5-Б класу. Сценарій дійства був побудований так, що всі учасники свята та гості поринули у світ старовинних обрядів, зарядилися позитивом, а також скуштували справжньої калити. Усе було так цікаво й весело, що непомітно збіг час.
Веселі посиденьки з варениками, гаданнями, піснями і, звичайно, з кусанням калити підготували учні інших класів.
$
|