![](http://school2-info.at.ua/_nw/0/s48397570.jpg) ![](http://school2-info.at.ua/_nw/0/s17876317.jpg) ![](http://school2-info.at.ua/_nw/0/s35964390.jpg)
День матері – день найсвятішої людини на землі. Вшанувати своїх мам теплим родинним святом вирішили учні 8-а класу під керівництвом Пилипишиної Надії Михайлівни. [ ?]
Свято справді стало теплим та родинним. Конкурси , пісні, вірші, інсценізації – всі разом , діти і мами. Наприкінці кожна мама сказала кілька щирих слів своїй дитині.За чудовим українським звичаєм своїх найрідніших діти вшанували хлібом – сіллю. Спасибі рідні наші неньки, що ви у нас є! За вашу любов , за тепле серденько, що завжди зігріє тебе і мене!
|