Субота, 18.05.2024, 02:12
Вітаю Вас Гість | RSS


Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 1053
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2012 » Листопад » 6 » Вітаємо переможців шкільних олімпіад
23:59
Вітаємо переможців шкільних олімпіад


   У жовтні пройшов шкільний етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. 
Вітаємо переможців, які будуть захищати честь нашої школи на районному етапі. [ ?]



1.     Українська мова та література:
·        8-б клас – Кучай Катерина;
·        9-а  – Кравченко Олена
·        10-в – Басун Анастасія;
         10-в – Галушко Олена;
2.     Математика:
·        7-б клас –  Драмарецька Марина;
·        8-б клас – Кучай Катерина;
·        9-а клас – Гуць Євгеній,
·        10-в клас – Головащенко Ірина, Калиндрузь Богдан;
·        11-а клас – Черчук Едуард
3.     Фізика:
·        8-б клас – Кучай Катерина;
·        9-а - Гуць Євгеній;
·        10-в клас – Головащенко Ірина,
·        11-а клас – Черчук Едуард
4.     Хімії:
·        8-б клас – Кучай Катерина; Жучкова Катерина
·        8-а клас – Гуць Станіслав; Ступак Назар
·        10-в клас – Кравець Андрій, Плєтньов Назар
5.     Біологія:
·        8-а клас – Стрижавська Катерина
·        9-а клас – Ступак Назар
·        10-б клас – Коваль Світлана
·        10-В – Басун Анастасія
·        11-а клас – Черчук Едуард
6.     Георгафія:
·        8-а клас – Стрижавська Катерина
·        9-а клас – Гуць Євгеній;
·        10-б клас –  Богач Вікторя; Коваль Світлана
·        11-а клас – Мітіогло Ілля.
7.     Історія:
·        8-б клас – Ворошилова Анна;
·        9-а клас – Чичилівський Юрій,
·        10-в клас – Галушко Олена;
8.     Англійська мова:
·        8-а клас – Левченко Микола,
·        9-а клас – Гуць Євгеній;
·        10-б – Коваль Світлана;
·        10-в – Басун Анастасія;
9.     Правознавство:
·        9-а клас – Чичилівський Юрій,
·        9-б клас – Пересипкін Юрій
·        10-б клас – Коваль Світлана;
·        10-в – Басун Анастасія;
10.                       Економіка:
·        10-б клас – Вовк Віктор, Коваль Світлана, Сереветник Катерина, Котик Алла.
11.                       Астрономія:
·        10-в клас – Головащенко Ірина.
·        11-а клас – Черчук Едуард
12.                       Трудове навчання
·        9-а – Шкуропацький Олександр; Гуць Станіслав
·        9-а – Кравченко Олена
13.                       Інформаційні технології
·        10-в – Шевчук Владислав
·        11-а – Тимошенко Назарій, Черчук Едуард
14. Фізична Культура
·                  10-в – Головащенко Ірина
·                  11-а – Йокало Олександр

Переглядів: 888 | Додав: ludmila | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
Новини osvita.ua
Дзвінки безкоштовно
Національна дитяча гаряча лінія
 
Пошук
Календар
«  Листопад 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів

Copyright MyCorp © 2024