![](http://school2-info.at.ua/_nw/1/s88790216.jpg) ![](http://school2-info.at.ua/_nw/1/s34051257.jpg) ![](http://school2-info.at.ua/_nw/1/s09868977.jpg) ![](http://school2-info.at.ua/_nw/1/s64496673.jpg) ![](http://school2-info.at.ua/_nw/1/s06900020.jpg) ![](http://school2-info.at.ua/_nw/1/s98340700.jpg) ![](http://school2-info.at.ua/_nw/1/s37179520.jpg) ![](http://school2-info.at.ua/_nw/1/s40945143.jpg)
5 березня в актовій залі нашої школи відбувся концерт, присвячений першому весняному святу - Дню 8 Березня. Запрошені мами, бабусі, сестрички, учителі мали можливість отримати в подарунок годину гарного настрою та позитивних емоцій від виступів наших шкільних талантів. Ведучі концерту - Кревсун Олександра, Березюк Олександр, Басун Анастасія та Найчук Ілля - створили атмосферу веселого родинного спілкування. Були задіяні учні 1-10-х класів. Пісні, танці, театр - лише мала краплина того, що сердечно хотіли подарувати учні школи любим жінкам.
[ ?]
|