![](/_nw/9/s55115631.jpg) ![](/_nw/9/s75683117.jpg)
![](/_nw/9/s97145671.jpg) ![](/_nw/9/s85117444.jpg)
Найцікавіша та найнезабутніша пора дитинства – це канікули. Довгоочікувані, сплановані, такі бажані та такі веселі! Самі цікаві спогади дитинства, пов’язані з канікулами. Цього року учнів нашого закладу на зимових канікулах чекало безліч цікавих заходів, ігор, конкурсів та подорожей. Щоправда, онлайн, але від цього менш цікавими вони не стали. Зимові свята в Україні – джерело вивчення народних звичаїв, традицій. Тому учні розучували колядки та щедрівки, пізнаючи духовний світ своїх предків. На дітей чекали відеоподорож «Різдво у країнах світу» та інтерактивна подорож англійською мовою «свята в Україні». Був проведений флешмоб «Моя ялинка найкраща» та фотоквест «В об’єктиві зима», конкурс на краще виконання новорічно-різдвяних творів «Святкові фантазії» серед юних вокалістів. Виступ Гуральник Каті (5-Б клас) її учитель Анастасія Вікторівна переслала на конкурс новорічно-різдвяних творів, де він отримав ІІІ місце. Учні початкової школи приєднались до акції «Годівничка для синички».
![](/_nw/9/s46880956.jpg) ![](/_nw/9/s11603579.jpg) ![](/_nw/9/s34129269.jpg)
![](/_nw/9/s46676596.jpg) ![](/_nw/9/s73909588.jpg) ![](/_nw/9/s11855621.jpg)
![](/_nw/9/s61059292.jpg) ![](/_nw/9/s08270075.jpg) ![](/_nw/9/s34099307.jpg) |